• Informacje na temat:

  joanna brodzik młoda

Artykuły na temat: joanna brodzik młoda
 • Joanna Brodzik tęskni za Małgorzatą Braunek. To była jej przyjaciółka

  Na planie serialu Joanna Brodzik (42 l.) spotkała wyjątkową osobę. Grała jej córkę, a w życiu prywatnym też zaczęła nazywać ją vice mamą. Boleśnie przeżyła więc jej odejście.

 • Brodzik: Zapowiada się bomba!

  Macierzyństwo daje jej wielką satysfakcję. Aktorstwo bywa przyczyną stresu. Ale Joanna Brodzik już znalazła na to sposób.

 • Joanna Brodzik: Co ją martwi?

  Brodzik. Joanna stara się uczulić chłopców na grożące im niebezpieczeństwo. Bez ogródek mówi o tym, jak ważne jest nieprzekraczanie granic prywatności. Dla niej to też zawsze była sprawa priorytetowa(...)Synowie aktorskiej pary - Joanny Brodzik (45 l.) i o siedem lat starszego Pawła Wilczaka - Franek i Janek to już duzi chłopcy. Za miesiąc będą świętować dziesiąte urodziny. Dla aktorki zdrowo...

 • Będzie podrywać Małaszyńskiego

  Marta Dobecka to młoda aktorka, która w czwartej serii popularnego serial u "Magda M." zagra Kingę, piękną właścicielkę pensjonatu, rywalkę tytułowej prawniczki (Joanna Brodzik). Jej bohaterka będzie usiłowała poderwać Piotra (w tej roli Paweł Małaszyński).

 • "Nie rób scen": Joanna Brodzik i studniówkowe problemy

  Ważnym egzaminem urodowo-modowym dla każdej młodej kobiety jest studniówka. Jak poradziła sobie z nim Joanna Brodzik?

 • Co dalej "nad rozlewiskiem"?

  Padł pierwszy klaps na planie piątej serii mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", do której zdjęcia kręcone będą przez najbliższe dwa miesiące w okolicach Ostródy.

 • Joanna Brodzik szczęśliwa. Będzie matką chrzestną

  Za kilka miesięcy rodzina Darii Widawskiej (38 l.) się powiększy. Aktorka już planuje przyszłość i, jak wieść niesie, na matkę chrzestną wybrała przyjaciółkę, Joannę Brodzik (42 l.).

 • Nostalgiczna "Cisza nad rozlewiskiem"

  Jesienią zobaczymy piątą serię sagi o losach Małgosi Jantar, mieszkającej na Mazurach. Co się wydarzy w życiu bohaterów?

 • „Pensjonat nad rozlewiskiem”: Joanna Brodzik spędza Wielki Piątek w... kuchni!

  Na wielkanocny stół w domu Joanny Brodzik, czyli Małgosi Jantar z „ Pensjonatu nad rozlewiskiem”, trafiają jedynie potrawy własnoręcznie przygotowane przez aktorkę, która – o czym wiele razy sama mówiła w wywiadach – uwielbia gotować i czerpie ogromną przyjemność z przyrządzania świątecznych dań.

 • Ewa Hornich pojedzie do Cannes

  Młoda polska aktorka Ewa Hornich została laureatką 5. edycji konkursu "Z Cinema i Libresse do Cannes" i dzięki temu pojedzie na 55. Festiwal Filmowy w Cannes. Laureatkę wybrało jury, w którym zasiedli m.in. Adam Hanuszkiewicz, Bogusław Linda, Katarzyna Figura, Jacek Bromski i Jarosław Żamojda. Wyniki konkursu ogłoszono w środę, 10 kwietnia, w Warszawie.

Zdjęcia na temat: joanna brodzik młoda
Dyskusje na temat: joanna brodzik młoda