• Informacje na temat:

  joanna brodzik obrazy

Artykuły na temat: joanna brodzik obrazy
 • Jej obrazy świeciły w ciemnościach

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Życia nad rozlewiskiem", z pasją oddawała się kiedyś malarstwu. Jej dzieła nie były jednak zwykłymi obrazami. Świeciły w ciemnościach!

 • ​"Pensjonat nad rozlewiskiem": Magiczne miejsce na serialowej mapie Polski

  Pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) - magiczne miejsce, które doskonale znają fani mazurskiej sagi - istnieje naprawdę! Znajduje się w malutkich Nastajkach leżących niespełna 15 kilometrów na południe od Ostródy, niemal dokładnie w połowie drogi prowadzącej z Warszawy do Gdańska.

 • Szyc i Brodzik najlepsi w Cieszynie

  Najlepszymi aktorami zakończonego w niedzielę w Cieszynie festiwalu "Wakacyjne kadry" wybrani zostali Borys Szyc i Joanna Brodzik.

 • Polska kinematografia: Koniec kryzysu?

  Zdaniem wielu obserwatorów rynku kinowego w Polsce, poprawia się stan rodzimej kinematografii. Podobne opinie słychać było już po ubiegłorocznym festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jednak ta ocena nie znalazła odzwierciedlenia podczas zagranicznych festiwali, na których polskie filmy nie zdobywały znaczących laurów. Propozycje polskich filmowców nie interesowały także zbytnio polskiego widza, może z wyjątkiem młodzieży szkolnej, tłumnie uczęszczającej na seanse obrazów będących...

Zdjęcia na temat: joanna brodzik obrazy