• Informacje na temat:

  joanna brodzik paweł wilczak zdjęcia

Artykuły na temat: joanna brodzik paweł wilczak zdjęcia
 • Paweł Wilczak ma powody do zmartwień! Wielki smutek

  Paweł Wilczak (54 l.) od zawsze miał wzorowy kontakt ze swoimi synami. Niestety, od jakiegoś czasu ma powody do obaw…

 • Brodzik i Wilczak na planie

  To będą pracowite wakacje. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zaczynają zdjęcia do nowych seriali . Ona - na Mazurach, on - w Warszawie.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak jednak się rozstali? Tygodnik przedstawia nowy dowód

  Kilka miesięcy temu plotkowano, że Joanna Brodzik (46 l.) i Paweł Wilczak (53 l.) nie są tą samą parą, co jeszcze jakiś czas temu. Mówiło się nawet o tym, że zdecydowali się rozstać! Sami zainteresowani nie odnieśli się do tych rewelacji. Spekulacje ucichły, ale teraz powracają znowu. "Rewia" donosi, że u boku aktorki na próżno szukać partnera podczas ważnych dla niej momentów...

 • "Weekend": Zabawa konwencją

  O tym filmie bardzo dużo mówiono jeszcze przed jego powstaniem, szeroko komentowano, gdy już ruszyły zdjęcia i z zainteresowanie oczekiwano premiery. Kurtyna opadła 5. stycznia, gdy w Multikinie Złote Tarasy odbył się uroczysty pokaz... "Weekendu".

 • Paweł Wilczak i Maria Sobocińska: Czy to tylko przyjaźń? Ale wieści!

  Paweł Wilczak (55 l.) i Maria Sobocińska (26 l.) w ostatnim czasie bardzo się do siebie zbliżyli. Praca nad wspólnym filmem zaowocowała wyjątkową relacją. Co tak naprawdę ich łączy?

 • Powstanie kinowa wersja "Magdy M."?

  Kiedyś bawiła widzów jako tytułowa bohaterka z "Kasi i Tomka". Później z serialowym partnerem stworzyła rodzinę i dziś wie już, co naprawdę liczy się w życiu.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: Wszystko dla synów!

  .... Tego właśnie od lat chcieli dla siebie i swoich synów - 7-letnich bliźniaków Jasia i Franka - aktorzy Joanna Brodzik (43 l.) i Paweł Wilczak (50 l.). Życzyli sobie spokoju i anonimowości. Jeszcze 10(...) będzie i kolejne źródełko dochodów wyschło. Tata bliźniaków Paweł Wilczak od 5 lat, odkąd skończyły się zdjęcia do serialu "Usta usta", także nie ma skąd czerpać dochodów. Zagrał małe role w kilku...

 • Zobacz teledysk gitarzysty T.Love

  Jacek "Perkoz" Perkowski znany był do tej pory przede wszystkim jako gitarzysta zespołu T. Love. Wykorzystując przerwę w działalności formacji kierowanej przez Muńka Staszczyka, muzyk nagrał solowy album, który trafi do sklepów w połowie listopada. Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk "6/12", który promuję solową płytę gitarzysty. Perkoz z tej okazji opowiedział nam o swym solowym projekcie muzycznym.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak jednak się nie rozstali? Znajomi rzucają nowe światło na sprawę

  W mediach rozpętała się prawdziwa burza po publikacji zdjęć Pawła Wilczaka (53 l.) w towarzystwie tajemniczej kobiety. Czyżby ten widok oznaczał, że jego związek z Joanną Brodzik (45 l.) należy już do przeszłości? Prawdę wyjawili znajomi aktorskiej pary.

 • Gwiazdy w nowych polskich serialach

  Stacje telewizyjne nie pozwolą się nudzić swoim widzom. Już trwają prace nad nowymi serialami, które trafią do jesiennej ramówki. Szczegóły produkcji są trzymane w tajemnicy, bo mają być niespodzianką.

Zdjęcia na temat: joanna brodzik paweł wilczak zdjęcia
Dyskusje na temat: joanna brodzik paweł wilczak zdjęcia