• Informacje na temat:

  joanna brodzik prywatnie

Artykuły na temat: joanna brodzik prywatnie
 • Joanna Brodzik w złości rzuca talerzami!

  Joanna Brodzik nigdy nie ukrywała, że jest wybuchowa i lubi się pokłócić. Teraz przyznaje wprost, że Wilczakowi potrafi w czterech ścianach zrobić prawdziwe piekiełko...

 • Joanna Brodzik: Przyjaźń daje siłę

  Joanna Brodzik wiele zawdzięcza najbliższym koleżankom, ale czasami słyszy też od nich: nie rób scen!

 • "Nie rób scen": Joanna Brodzik powraca do korzeni

  Po siedmiu latach wróciła do TVN-u. O ponownym skrzyżowaniu się dróg zawodowych Joanny Brodzik ze wspomnianą stacją mówiono za kulisami już od dawna. Nic dziwnego, że od samego początku temat dostarczał wielu emocji.

 • Joanna Brodzik: Nie żałuję, że wróciłam

  Po dwunastu latach nieobecności wraca na deski teatru w sztuce, która rozbawia do łez, ściska za gardło i wbija w fotel. Joanna Brodzik zdradziła nam, co zdecydowało o tym, że przyjęła rolę boksującej lesbijki.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik czerpie z życia garściami!

  Aktorka Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Ciszy nad rozlewiskiem", jest zapracowaną mamą. Gwiazda ma jednak sprawdzone sposoby na to, by wykraść kilka chwil tylko dla siebie.

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Joanna Brodzik gani polskich rodziców! "Często niefrasobliwie..."

  Joanna Brodzik (45 l.) twierdzi, że Polacy powinni się nauczyć funkcjonowania w sieci i bronić swojego prawa do prywatności. Gwiazda podkreśla, że wiedzę tę dorośli powinni przekazywać dzieciom na równi z normami moralnymi i zasadami zachowania.

 • Joanna Brodzik: Jestem typem prymusa

  Joanna Brodzik opowiada o pracy na planie "Nie rób scen", o tym, czy myśli o trzecim dziecku, co planuje z Pawłem Wilczakiem i jak zareagowałaby na propozycję kontynuacji "Kasi i Tomka".

 • Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli kiedyś zaręczeni. Oto historia ich miłości

  Mieli po 26 lat, kiedy pewnego dnia spotkali się w kawiarence "Marcinek" na warszawskiej Starówce. Wspólny znajomy przedstawił ich sobie. Rzucali w swym kierunku ukradkowe spojrzenia, dobrze im się rozmawiało. Zaczęło iskrzyć. Choć początkowo Joanna Brodzik widziała w Bartłomieju Świderskim tylko fajnego kolegę.  Sytuacja się zmieniła, kiedy wyjechali razem do Krakowa. Mieli nocować w mieszkaniu...

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

Zdjęcia na temat: joanna brodzik prywatnie
Wideo na temat: joanna brodzik prywatnie
 • Joanna Brodzik o swoim masażyście: Udostępniał mi saunę, żebym mogła się kimnąć!

  Joanna Brodzik przy okazji promocji serialu "Nie rób scen" zdradziła, że z prywatnym masażystą łączy ją szczególna więź! "Jak dostałam odcinek, w którym moja postać Anka chodzi na siłownię, żeby się zdrzemnąć, przypomniało mi się, jak mój masażysta udostępniał mi saunę, żebym mogła się kimnąć. To serial rzeczywiście z życia" - mówiła podekscytowana. Będziecie oglądać? (Dzień dobry TVN