• Informacje na temat:

  joanna brodzik rodzina

Artykuły na temat: joanna brodzik rodzina
 • Joanna Brodzik zastąpi Przybylską!

  ..., która zmieniła jej priorytety. To rodzina, a nie praca była dla niej najważniejsza! Ania grała mało, bo nie mogła pozwolić sobie na wielotygodniowe wyjazdy na plan filmowy. Pieniądze na leczenie(...) chipsów" Socha. I znów sprawdziło się powiedzenie, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. "To niełatwe zadanie przypadło w końcu Joannie Brodzik, która tak samo jak jeszcze do niedawna Ania, ma...

 • Joanna Brodzik: Przyjaźń daje siłę

  Joanna Brodzik wiele zawdzięcza najbliższym koleżankom, ale czasami słyszy też od nich: nie rób scen!

 • Joanna Brodzik ma co świętować. Spełnia wielkie marzenie!

  Cudowne wieści z życia Joanny Brodzik (45 l.). W końcu udaje jej się spełnić wielkie marzenie. Jak donosi jeden z tygodników, rozpoczęła nowy projekt.

 • Joanna Brodzik: Jestem typem prymusa

  Joanna Brodzik opowiada o pracy na planie "Nie rób scen", o tym, czy myśli o trzecim dziecku, co planuje z Pawłem Wilczakiem i jak zareagowałaby na propozycję kontynuacji "Kasi i Tomka".

 • Joanna Brodzik martwi się słowami partnera! Co się dzieje z ich związkiem?

  Paweł Wilczak (53 l.) mówi, że zawsze jest spakowany i nic nie jest na stałe. Takie deklaracje bardzo martwią jego partnerkę, Joannę Brodzik (45 l.)…

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: Tygodnik ma najnowsze wieści o ich związku

  Joanna Brodzik (45 l.) i Paweł Wilczak (52 l.) są parą od ponad 15 lat. Ich przyjaciele twierdzą, że wręcz idealną. W ostatnim czasie jednak kłopoty nie ominęły tej miłości.

 • Joanna Brodzik ma wolne!

  Po 78 dniach zdjęciowych ekipa filmowa serial u "Dom nad rozlewiskiem" nareszcie ma wolne! 14 października zakończono zdjęcia do 13. odcinków pierwszej transzy serialu. Z tej okazji wszyscy jego twórcy spotkali się w warszawskiej restauracji Stary Dom, uczcić koniec zdjęć.

 • Joanna Brodzik szczęśliwa. Będzie matką chrzestną

  Za kilka miesięcy rodzina Darii Widawskiej (38 l.) się powiększy. Aktorka już planuje przyszłość i, jak wieść niesie, na matkę chrzestną wybrała przyjaciółkę, Joannę Brodzik (42 l.).

 • Brodzik w zimowej scenerii

  Wraz z nadejściem zimy na telewizyjne ekrany powróci "Życie nad rozlewskiem 2". Po długich miesiącach oczekiwań fani przygód Małgorzaty Jantar, doczekają się kolejnej, czwarta seria, tego popularnego serialu.

Zdjęcia na temat: joanna brodzik rodzina
Wideo na temat: joanna brodzik rodzina
 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

Dyskusje na temat: joanna brodzik rodzina