• Informacje na temat:

  joanna brodzik w kuchni

Artykuły na temat: joanna brodzik w kuchni
 • „Pensjonat nad rozlewiskiem”: Joanna Brodzik spędza Wielki Piątek w... kuchni!

  Na wielkanocny stół w domu Joanny Brodzik, czyli Małgosi Jantar z „ Pensjonatu nad rozlewiskiem”, trafiają jedynie potrawy własnoręcznie przygotowane przez aktorkę, która – o czym wiele razy sama mówiła w wywiadach – uwielbia gotować i czerpie ogromną przyjemność z przyrządzania świątecznych dań.

 • Joanna Brodzik w "Nie rób scen"

  W jedną z bohaterek nowego serialu TVN "Nie rób scen" wciela się Joanna Brodzik. Gra kobietę po trzydziestce, które idzie przez życie z uśmiechem, mimo że nie jest perfekcyjna. Na planie aktorka nie musi się ani specjalnie malować ani stroić. Bardzo sobie to chwali.

 • Joanna Brodzik otwiera restaurację

  Joanna Brodzik (40 l.) dołączy niebawem do grona celebrytów-restauratorów! Czy odniesie sukces?

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" w grudniu w TVP

  Dobra wiadomość dla fanów sagi o Rozlewisku. Już 7 grudnia Telewizja Polska wyemituje premierowy odcinek piątej, ostatniej części serialu zatytułowaną "Cisza nad rozlewiskiem".

 • Joanna Brodzik zmagała się z biedą! "Trzeba było zasuwać dwa piętra z węglarką"

  Joanna Brodzik (42 l.) doskonale pamięta ziąb, jaki panował w jej rodzinnym domu. Zawsze z wielką radością wraca jednak do Lubska. I to bez względu na to, czy jedzie odwiedzić mamę, czy zamierza wziąć udział w charytatywnej akcji. Tak było i tym razem.

 • Joanna Brodzik od kuchni

  Joanna Brodzik w przerwie między nagraniami pierwszej i drugiej części "Domu nad rozlewiskiem" postanowiła zająć się gotowaniem. W wiosennej ramówce TVP aktorka zaprosi widzów do kuchni, w której w autorskim programie "Brodzik od kuchni", sprawdzać będzie przepisy tradycyjnej kuchni regionalnej.

 • Wilczak kupił Brodzik lodówkę na zgodę!

  Brodzik (45) i Pawła Wilczaka. Nawet narodziny bliźniaków Janka (9) i Franka (9) nie złagodziły ich temperamentów. Na szczęście przez kilkanaście lat związku nauczyli się, jak postępować ze sobą, by żyć w zgodzie. Akceptują swoje słabości.  Na przykład Joanna dobrze wie, że jej partner nie jest typem złotej rączki i nie wymieni nawet przepalonej żarówki. "Kiedyś wyrwałam drzwi lodówki. Później przez...

 • Joanna Brodzik pisarką?

  Od chwili, gdy Joanna Brodzik została mamą, więcej czasu spędza z dziećmi, mniej w pracy. - Dzisiaj jestem kobietą bardziej świadomą tego, co w życiu najważniejsze - wyznała aktorka.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik będzie miała własną knajpkę!

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Ciszy nad rozlewiskiem", żartuje, że gdyby ktoś spytał ją o to, co potrafi robić najlepiej, bez wahania odpowiedziałaby, że... gotować. Aktorka myśli nawet o otworzeniu własnej knajpki i serwowaniu w niej dań, których przyrządzania nauczyła ją babcia!

 • Joanny Brodzik przygotowania do świąt

  Choć synowie-bliźniacy Joanny Brodzik mają zaledwie 5 lat, garną się do pomocy w przygotowaniach do świąt. W zeszłym roku pomagali mamie lepić uszka, mielić mak na makowiec i wypiekać pierniczki. - Nastawili nawet barszcz do kiszenia! - mówi aktorka.

Zdjęcia na temat: joanna brodzik w kuchni
Dyskusje na temat: joanna brodzik w kuchni