• Informacje na temat:

  joanna fraszyńska

Artykuły na temat: joanna fraszyńska
 • Fraszyńska z dnia na dzień straciła pracę

  Władze TVP nagle podjęły decyzję o zdjęciu z anteny serialu "Licencja na wychowanie". Kilkoro aktorów, w tym Jolanta Fraszyńska , zostało bez pracy.

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • M jak miłość

  ...(Piotrek), Katarzyna Cichopek (Kinga), Barbara Kurdej _ Szatan (Joanna), Feliks Matecki (Wojtuś), Rafał Mroczek (Paweł), Jacek Lenartowicz (Janek), Juliusz Krzysztof Warunek (ojciec Asi), Andrzej Młynarczyk (Tomek), Jolanta Fraszyńska (Zuza), Małgorzata Pieczyńska (matka Marcina), Olga Frycz (Ala), Maurycy Popiel (Olek), Julia Wróblewska (Zosia), Anna Mucha (Madzia), Andrzej Precigs (ojciec Kingi)

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • Co gwiazdy wiedzą o ekonomii?

  ...!". Do Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej zasiedli - obok Jolanty Fraszyńskiej i Tomasza Karolaka - m.in. Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", Joanna Moro, czyli Anna z "Anny German(...) się Jolanta Fraszyńska.

 • Joanna Liszowska wraca

  Po urlopie macierzyńskim Joanna Liszowska wraca na deski Teatru 6. Piętro. Od wrześnie aktorkę będzie można oglądać w spektaklu "Fredro Dla Dorosłych - Mężów i Żon".

 • “M jak miłość": Ciąża Agnieszki!

  ...niej siostra, by zwierzyć się jej z tego, jak bardzo podoba jej się... Franek. Za to Filarski (Andrzej Precigs) prześle na Deszczową kwiaty dla Zuzy (Jolanta Fraszyńska), a później sam - niby...

 • Będzie dalszy ciąg serialu

  W połowie stycznia we Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Licencja na wychowanie". Nowe odcinki perypetii rodzin Barańskich i Leszczyńskich pojawią się na antenie telewizyjnej Dwójki już w marcu.

 • Powrót Liszowskiej... ale nie "Na Wspólną"

  Po urlopie macierzyńskim Joanna Liszowska wraca na deski Teatru 6. Piętro. Od wrześnie aktorkę będzie można oglądać w spektaklu "Fredro Dla Dorosłych - Mężów i Żon".

 • Festiwal zwiastunów filmowych

  Artur Żmijewski , Joanna Fraszyńska, Krzysztof Knittel i Włodek Kiniorski będą gośćmi organizowanego po raz pierwszy Festiwalu Zwiastunów Filmowych, jaki w dniach 23-25 lipca odbędzie się w Łęczycy - informuje "Dziennik Łódzki". Podczas pierwszej edycji imprezy organizatorzy zaprezentują przekrój dokonań filmowców - twórców zwiastunów, począwszy od kina przedwojennego, na najnowszych produkcjach