• Informacje na temat:

  joanna gleń

Artykuły na temat: joanna gleń
 • "Barwy szczęścia": Zaskakujący pomysł

  W domu Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) zjawi się Malwina (Joanna Gleń).

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • "The Eddy": Ruszają zdjęcia do serialu Netflix. Joanna Kulig w jednej z głównych ról

  Choć Joanna Kulig zapowiadała, że na razie skupia się na macierzyństwie, a po roku pełnym wspaniałych wyzwań i cudownych wrażeń musi po prostu odpocząć, los był przewrotny i nie pozwolił jej zbyt(...). Kręcony w Paryżu ośmioodcinkowy serial produkcji Endeavor Content będzie dostępny wyłącznie na Netflix. Joanna Kulig wcieli się w Maję. Jej postać to kobieta o niezwykłym głosie borykająca się...

 • Joanna Gleń: Brzuszek już widać

  Jej bohaterka przez lata walczyła z depresją. Teraz, z powodu ciąży, musi odstawić leki. Czy grozi jej nawrót choroby? - Czeka mnie ciekawe wyzwanie aktorskie - mówi gwiazda "Barw szczęścia" - Joanna Gleń, która właśnie została szczęśliwą mamą.

 • "Barwy szczęścia": Malwina w amoku

  Wszyscy zaczną zauważać, że Malwina (Joanna Gleń) jest dziwnie pobudzona...

 • Nowa rola Dustina Hoffmana

  Dustin Hoffman ( "Joanna D'Arc" ) wystąpi wraz z Edwardem Burnsem ( "15 minut ) w pełnym zaskakujących zwrotów akcji dramacie zatytułowanym "Confidence". Film dla wytwórni Lions Gate Films wyreżyseruje James Foley ("Glengarry Glen Ross "). Scenariusz opowieści stworzył debitant Doug Jung.

 • "Barwy szczęścia": Malwina nie odpuści Adamowi... Pójdzie na wojnę z jego żoną?

  Malwina (Joanna Gleń) dowie się, że Adam (Marcin Kwaśny) rozważa powrót do żony i wpadnie w szał. Powie kochankowi, że nie cofnie się przed niczym, byle go przy sobie zatrzymać.

 • Garlicki w "Barwach szczęścia"

  Wszystkich BrzydUlomaniaków pewnie ucieszy wiadomość, że znany z roli Sebastiana Olszańskiego w produkcji telewizji TVN, Łukasz Garlicki, dołączył do obsady "Barw szczęścia" . 33-letniego aktora po raz pierwszy zobaczymy w 448. odcinku serialu.

 • "Barwy szczęścia": Nowe twarze w obsadzie. Poznajcie brata Sałatki i syna Malwiny!

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączyli niedawno dwaj młodzi aktorzy - Bartosz Włodarczyk, którego już wkrótce zobaczymy jako młodszego brata Józka (Patryk Pniewski), oraz Jakub Szlachetka, który wciela się w syna Malwiny (Joanna Gleń).

 • Miłosne dylematy

  Maria Pyrka (Iza Kuna) będzie przeżywać radosne chwile u boku Marka (Marcin Perchuć). A co wydarzy się w życiu innych bohaterów "Barw szczęścia" tuż po wakacjach?

Zdjęcia na temat: joanna gleń
Wideo na temat: joanna gleń
 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...

Dyskusje na temat: joanna gleń