• Informacje na temat:

  joanna górska

Artykuły na temat: joanna górska
 • Joanna Górska z Polsatu pokazała się bez peruki!

  Parę miesięcy temu Joanna Górska dość niespodziewanie zniknęła z anteny Polsatu. Zaniepokojeni fani zaczęli dopytywać na jej Facebooku, co się stało.  W końcu dziennikarka postanowiła zabrać głos. Niestety, nie miała do przekazania dobrych wieści. Okazało się bowiem, że od pewnego czasu Górska walczy z rakiem piersi.  "Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie...

 • Joanna Jabłczyńska otrzyma nagrodę za wybitne osiągnięcia w dubbingu

  Bydgoskie Animocje jako jedyny festiwal w Polsce przyznają nagrodę za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dubbingu filmowego. Jako pierwszy nagrodę odebrał słynny Król Julian , czyli Jarosław Boberek. W tym roku otrzyma ją autorka blisko 100 ról dubbingowych - Joanna Jabłczyńska.

 • Joanna Górska walczy z chorobą. Tak zareagowali fani na jej wpis

  Dziennikarka Joanna Górska, która wyjawiła, że cierpi na nowotwór piersi, otrzymała ogromne wsparcie. Sama również pociesza innych chorych.

 • Andrzej Młynarczyk: Jego ideał kobiety

  Jednemu z największych przystojniaków seriali przypięto łatkę amanta. On sam nie wiedział dotąd co to miłość...

 • Joanna Górska poinformowała, że zmaga się z poważną chorobą. Dziennikarka ma raka piersi. Nie traci jednak optymizmu. Po przerwie wróciła nawet do pracy!

 • Ewa Wachowicz: Walka do ostatniego dania

  Szykuje się emocjonujący finał. Trzech uczestników stanie do boju o tytuł "Top Chefa" i 100 tys. złotych. - Każdy z tej trójki ma szansę - przyznaje Ewa Wachowicz.

 • Joanna Górska nadal walczy z rakiem! Są dobre wieści!

  Joanna Górska to jedna z najbardziej znanych dziennikarek stacji Polsat News. Od kilku miesięcy zmaga się ona z rakiem i wygląda na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku!

 • Joanna Jabłczyńska otwiera kancelarię prawną!

  Joanna Jabłczyńska ("Na Wspólnej") po zdaniu egzaminu radcowskiego postanowiła rozpocząć karierę prawniczą na własną rękę i zamierza otworzyć własną kancelarię prawną. Jabłczyńska nie zamierza jednak rezygnować z aktorstwa.

 • Joanna Górska szczerze o trudach leczenia! Jednak ma co świętować!

  Joanna Górska po udanej operacji, dzięki której pozbyła się guza nowotworowego w piersi, musiała poddać się długotrwałej rehabilitacji, a także radioterapii. Okazuje się, że dziennikarka Polsat News może już się cieszyć z efektów leczenia!

 • Feliks Falk kręci "Joannę"

  Feliks Falk rozpoczął w Krakowie zdjęcia do dramatu kinowego "Joanna". Akcja filmu rozgrywa się podczas II wojny światowej. To opowieść o kobiecie ukrywającej żydowską dziewczynkę. Zdjęcia do filmu będą kręcone także w Warszawie i Zakopanem - poinformowała w poniedziałek Komisja Filmowa Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Zdjęcia na temat: joanna górska