• Informacje na temat:

  joanna i adam gessler

Artykuły na temat: joanna i adam gessler
 • Zostawił Potocką dla młodszej?

  ...55-letnia Małgorzata Potocka, była żona Grzegorza Ciechowskiego, obecnie dyrektor łódzkiego oddziału TVP, przez ostatnie sześć lat żyła u boku żonatego Adama Gesslera. Jak się jednak okazuje, aktorka i restaurator nie są już parą. Mężczyzna zostawił ją ponoć dla młodszej kobiety...

 • Niedoszły zakonnik, finalistka Miss Pomorza. Zobacz uczestników 2. edycji "Hell's Kitchen"

  ...spożywczego. Z wykształcenia technik żywienia. Nie przestaje gadać, co doprowadza niektórych do białej gorączki. Lubi imprezować. Jest singlem. Mariusz Adam Ryjek - Gdynia - 28 lat(...) jest stek. Marzy o własnej restauracji. Drużyna Czerwona Joanna Popko - Warszawa - 34 lata. Szczęśliwa żona i matka dwóch synów. Pracuje w rodzinnej firmie spedycyjnej. Jej największe...

 • Laura Łącz zadowolona z wyroku sądu! Majątek po mężu Krzysztofie Chamcu zgarnia...

  Adama Gesslera (60 l.). Niewielka część spadku przypadła również Laurze Łącz, czwartej żonie artysty. Kobieta twierdzi, że jeszcze przed śmiercią małżonka, w 2001 roku, wiedziała, jaka jest jego...

 • Kogo poznamy po wakacjach?

  Magda Gessler, Joanna Osyda, Olga Frycz! Już od września zobaczymy je i inne gwiazdy w premierowych odcinkach lubianych seriali. Kogo zagrają i jaki wpływ będą miały na losy innych bohaterów?

 • Gessler wraca do TVP

  Znany restaurator Adam Gessler wraca z nowym programem telewizyjnym. Już od marca będziemy mogli oglądać go w kulinarnym show TVP - "Euro według Gesslera".

 • TVP przedstawiła jesienną ramówkę

  Nowe polskie seriale , bogata oferta filmowa, interesujące dokumenty, propozycje dla dzieci i programy publicystyczne to jesienna oferta TVP1. Już od września brawurowe akcje w serialu "Ratownicy", dalsze losy bohaterki serialu "Miłość nad rozlewiskiem" oraz znane osoby w wywiadach "Małych drani".

 • Gwiazdy TVN wciąż na topie

  Wśród celebrytów najbardziej przyciągających reklamodawców najwięcej jest tych z TVN - wynika z nowego zestawienia domu mediowego PanMedia Western, które cytuje "Rzeczpospolita".

 • Co pod choinkę?

  Wszyscy z niecierpliwością czekamy na święta Bożego Narodzenia, ale myśl o prezentach niejednemu z nas spędza sen z powiek. Nie wiesz, czym obdarować najbliższych? Co dla niej, co dla niego i co dla dziecka? Podpowiadamy, jak poradzić sobie z tegorocznymi prezentami.