• Informacje na temat:

  joanna i paweł całowanie

Artykuły na temat: joanna i paweł całowanie
 • Joanna Racewicz znów szczęśliwa!

  Sześć lat temu życie dziennikarki Joanny Racewicz (43 l.) się rozsypało, gdy jej mąż Paweł Janeczek, 37-letni oficer BOR-u zginął w katastrofie smoleńskiej. Została sama z 2-letnim synem Igorem. Jak wspomina, jej świat zawęził się do trójkąta: dziecko-praca-cmentarz. Z pomocą psychologa drobnymi kroczkami wychodziła na prostą. Nie chciała, by syn pamiętał ją tylko spowitą w czerń i zapłakaną...

 • Pocałunek Madzi i Pawła

  Przyjaźń czy miłość? Paweł i Madzia wciąż się wahają... Czy bohaterów "Ma jak miłość" połączy na nowo namiętność? W najnowszym odcinku najpopularniejszego serialu w Polsce zobaczymy wyjątkowo gorący pocałunek!

 • "Na Wspólnej": Paweł zdradza Martę!

  Paweł ulega namowom Marty i zgadza się towarzyszyć jej podczas firmowego bankietu. Na imprezie czuje się bardzo skrępowany, dlatego wymyka się z niej przy pierwszej nadarzającej się okazji. Kiedy Marta orientuje się, że ukochany zniknął, również w pośpiechu opuszcza imprezę i jedzie do domu. Zastaje tam Pawła... obściskującego Kaję!

 • Wręczono Wiktory

  Roman Polański i Joanna Brodzik znaleźli się wśród laureatów tegorocznej edycji Wiktorów, czyli nagród dla największych osobowości telewizyjnych 2003 roku. W warszawskim Teatrze Narodowym w poniedziałek, 15 marca, odbyła się uroczysta gala rozdania statuetek.

 • "Na Wspólnej": Marta przyłapie Pawła na zdradzie w stajni!

  Wkrótce Marta (Joanna Jabłczyńska) przeżyje szok. Powód? Na własne oczy zobaczy, jak Paweł (Rafał Cieszyński) całuje w stajni piękną Kaję (Agnieszka Kawiorska)! Czy to koniec ich miłości?

 • "M jak miłość": Seks na zgodę?

  Gdy Marta (Dominika Ostałowska) dowiedziała się, że jej mąż miał romans, wyrzuciła go ze swego życia. Teraz okaże się, że chyba nie na zawsze...

 • Marta wyzna Pawłowi miłość!

  Marta (Joanna Jabłczyńska) i Paweł (Rafał Cieszyński) zdołają ocalić swój związek. Za to między Nicole (Maria Niklińska) a Mikołajem (Krzysztof Wieszczek) narodzi się poważny konflikt. Poznaj szczegóły!

 • "M jak miłość": Kłótnia, bójka i... amory, czyli pijackie wybryki Zduńskiego

  Załamany porzuceniem przez żonę Zduński (Rafał Mroczek) znajdzie się blisko dna. Pod wpływem alkoholu uderzy Kingę (Katarzyna Cichopek-Hakiel), a także zacznie całować Teresę (Joanna Sydor).

 • "O mnie się nie martw": Niespodziewany pocałunek

  Po tym, jak Marcin (Stefan Pawłowski) dowie się, kto jest autorem kompromitujących go filmików, pojedzie do Igi (Joanna Kulig), porwie ją w ramiona i zacznie całować. Zdezorientowana Iga w pierwszej chwili odwzajemni pocałunek, ale szybko oprzytomnieje...

 • "M jak miłość": Seks seksem, ale co dalej?

  Julkę (Joanna Kuberska) zadręczać będzie myśl, że może na zawsze stracić Pawła (Rafał Mroczek) i szansę na szczęśliwe życie u jego boku. Dziewczyna postanowi na dobre pojednać się ze Zduńskim i wpadnie na pomysł, żeby zrobić to... w łóżku!