• Informacje na temat:

  joanna jabłczyńska czy ma męża

Artykuły na temat: joanna jabłczyńska czy ma męża
 • Joanna Jabłczyńska: Chcę mieć męża jak mój tata, który nas zostawił

  Joanna Jabłczyńska (30 l.) mocno przeżyła odejście ojca do innej kobiety. Choć ma do niego żal, wciąż pragnie jego miłości. I szuka takiego mężczyzny jak on.

 • "Na Wspólnej": Zdradzi męża?

  Marta i Filip pochłonięci codziennymi obowiązkami, mają dla siebie coraz mniej czasu. I jak to bywa w takich sytuacjach - zawsze znajdzie się ktoś, kto ten czas chętnie zagospodaruje. Tak też będzie i w tym przypadku - przystojny i czarujący Janusz Gajewski zechce zdobyć serce Marty.

 • Joanna Jabłczyńska: Chciałabym wziąć ślub kościelny

  Wkrótce skończy 30 lat. Coraz częściej myśli o założeniu rodziny, ale wciąż szuka dobrego kandydata na męża i ojca swoich dzieci.

 • Same nieszczęścia w "Na Wspólnej"

  Nowy sezon serialu "Na Wspólnej" zapowiada się bardzo emocjonująco. Porzucona przez Wolskiego Marta wpadnie w alkoholizm. Sąd odbierze Zuzie i Kamilowi adoptowane dziecko. W ciąży będą aż dwie bohaterki.

 • Joanna Jabłczyńska: Znajomi cenią moje porady prawne

  ...! - O tak! Marta mimo młodego wieku wiele w życiu przeszła. Rozstanie z mężem, śmierć partnera czy nowa, trudna miłość to tylko niektóre z problemów, z którymi musiała się uporać. A będzie coraz ciekawiej, bo scenarzyści nie oszczędzają mojej postaci i bardzo mnie to cieszy. Obecnie Marta przeżywa kryzys w związku z Pawłem (Rafał Cieszyński). Jak dalej potoczy się ten wątek? - Marta oddali...

 • "Na Wspólnej": Wszyscy przeciwko niej

  Filip bez żadnych skrupułów wykrzyczał Marcie jak bardzo żałuje, że jest matką jego syna. Dla niego nie ma już odwrotu - gardzi swoją żoną!

 • Organizator kampanii z Jabłczyńską odpowiada Łepkowskiej!

  Ilona Łepkowska zarzuciła ostatnio Joannie Jabłczyńskiej, że odpłatnie wsparła kampanię zachęcającą do spędzenia wakacji w niebezpiecznym Tunisie. Głos w końcu zabrał organizator.

 • Będzie walczyć o miłość

  Trudny rozwód i konfrontacja z byłą żoną ukochanego - Martę z "Na Wspólnej" czekają ciężkie chwile.

 • “Na Wspólnej": Czy nowy mężczyzna wyciągnie Martę z nałogu alkoholowego?

  Żeby się odstresować, Marta (Joanna Jabłczyńska) zapisze się na cross-fit. Na zajęciach pozna przystojnego trenera Olafa (Maciej Brzoska). Czy nowy mężczyzna i nowa pasja pomogą jej pokonać chorobę alkoholową?

 • "Nigdy w życiu!": Uroczysta premiera

  Jedna z najlepiej sprzedających się polskich książek ostatnich lat - "Nigdy w życiu!" Katarzyny Grocholi - trafia w końcu na ekrany. Uroczysta premiera filmu odbyła się w poniedziałek wieczorem, 9 lutego, w Warszawie. W piątek, 13 lutego, 60 kopii trafi do kin w całej Polsce. Bohaterów opowieści grają Danuta Stenka i Artur Żmijewski.