• Informacje na temat:

  joanna jabłczyńska joś

Artykuły na temat: joanna jabłczyńska joś
 • Włodarczyk, Liszowska i Urbańska w "JoŚ"!

  ...pewno Joanna Liszowska, nie wiadomo jeszcze tylko, w jakiej roli. Jeśli Edyta Górniak zdecyduje się ostatecznie zasiąść kolejny raz w jury (w ostatnim odcinku piątej edycji zapowiedziała, że odchodzi...

 • Kazadi ponownie zagrożona

  ...wylądowała Joanna Jabłczyńska i Patrycja Kazadi.(...) przez Karolinę Nowakowską raczej uchronił Roberta przed strefą zagrożenia. Może to jest metoda na dojście do finału? Joanna Liszowska zmierzyła się z mistrzowskim przebojem "We are the champions" zespołu...

 • Koniec "Jak oni śpiewają"

  Na początek usłyszeliśmy wykonawców, którzy nie dotrwali do finału mistrzowskiej edycji "Jak oni śpiewają". Zaśpiewała Lisza, Joanna Jabłczyńska, Karolina Nowakowska, Patrycja Kazadi i Laura(...) przyznane punkty w historii JOŚ. Tuż przed ogłoszeniem wyników usłyszeliśmy jeszcze piosenki "O, Hela" w wykonaniu Respondka i "Odkryjemy miłość nieznaną", którą zaśpiewała Włodarczyk. I wreszcie...

 • Jabłczyńska i Kazadi zagrożone

  W czwartym odcinku "jak Oni śpiewają" uczestnicy musieli wcielić się w legendy światowej sceny muzycznej. Ostatni raz zaśpiewała Karolina Nowakowska, która - decyzją telewidzów - pożegnała się z programem. W strefie zagrożenia znalazły się Joanna Jabłczyńska i Patrycja Kazadi.

 • "jOś": Zostaną tylko kobiety?

  Podobno kobiety to słaba płeć. Nic bardziej mylnego. Z programu "jak Oni śpiewają" póki co odpadają tylko mężczyźni i nic nie wskazuje na to, żeby miało się coś zmienić. Przed trzecim odcinkiem zagrożeni są Robert Kudelski i Maciej Jachowski.

 • Cała obsada 6. edycji "JOŚ"

  W tym roku Telewizja Polsat żegna się ze swoim muzycznym show z udziałem gwiazd - "jak Oni śpiewają". W ostatniej, szóstej edycji wystąpią laureaci poprzednich odsłon programu. Znamy już nazwiska wszystkich uczestników!

 • "JOŚ" - dobrze wyglądają, marnie śpiewają

  Finalistki poprzednich edycji "jak Oni śpiewają" jakoś nie potrafią porwać publiczności śpiewem. W związku z tym rozgrzewają ją głębokimi dekoltami i krótkimi spódniczkami. Czy tak ma wyglądać "pojedynek mistrzów"?

 • Juror z "jOś" sam zostanie oceniony

  Rudi Schuberth znakomicie się bawi oceniając gwiazdy w show "jak Oni śpiewają". Wkrótce on sam podda się ocenie - właśnie przygotowuje płytę!

 • Respondek z Perłowym Mikrofonem!

  "Wiecie co jest najgorsze? Nie przygotowałem mowy zwycięzcy... Nie wiem co powiedzieć" - Krzysztof Respondek nie spodziewał się wygranej w mistrzowskiej, finałowej edycji "jak Oni śpiewają". Ale to on zdobył w sobotę, 21 listopada 2009 roku, Perłowy Mikrofon, pokonując Agnieszkę Włodarczyk i Artura Chamskiego.