• Informacje na temat:

  joanna jabłczyńska ola szwed i

Artykuły na temat: joanna jabłczyńska ola szwed i
 • „Twoja twarz brzmi znajomo”: Anna Mucha gwiazdą drugiej edycji?

  ...„Super Express” podaje, że w kolejnej edycji show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” wystąpią m.in. Anna Mucha (33 l.) i Joanna Liszowska (35 l.)!

 • Cichopek, Mroczkowie, Olbrychski znikną z ekranu?

  Lubaszenko, Joanna Jabłczyńska, Agnieszka Włodarczyk, Ola Szwed, Michał Milowicz, Anna Przybylska, Jarosław Jakimowicz. Czy projekt ustawy PSL ma sens?

 • Cuda w "Jak oni śpiewają"

  ...u): Joanna Jabłczyńska i Robert Kudelski, którego podobno już nazywają "Kurczę, sześć" (od wysokich ocen, które zazwyczaj otrzymuje). Tym razem wyłamał się - o pół punktu - jedynie czwarty juror. Maria Niklińska i Ola Szwed ładnie wyglądały razem, ale poza tym, widać - a raczej słychać było - ogromną różnicę, jaka dzieli ich umiejętności wokalne. Z kolei Ola Zienkiewicz i Piotr Polk wykonali...

 • Włodarczyk, Liszowska i Urbańska w "JoŚ"!

  ..., Krzysztofa Respondka, Joannę Jabłczyńską, Artura Chamskiego, Karolinę Nowakowską, Roberta Moskwę, Macieja Jachowskiego, Olę Szwed, Kacpra Kuszewskiego i Roberta Kudelskiego. W programie pojawi się też na pewno Joanna Liszowska, nie wiadomo jeszcze tylko, w jakiej roli. Jeśli Edyta Górniak zdecyduje się ostatecznie zasiąść kolejny raz w jury (w ostatnim odcinku piątej edycji zapowiedziała, że odchodzi...

 • Przebojowe duety

  W ostatnim odcinku "jak Oni śpiewają" uczestnikom ruszyli z pomocą finaliści poprzednich edycji programu. Gwiazdy śpiewały w duetach, czwartym jurorem był Łukasz Zagrobelny i nawet prowadzący zaprezentowali swe zdolności wokalne! To był bez wątpienia debiut sceniczny pary Ibisz - Liszowska.

 • Duet Ibisza z Liszowską!

  Odcinka pełnego niespodzianek mogą spodziewać się widzowie "jak Oni śpiewają". W sobotę na scenie zaprezentują się duety byłych finalistów z poprzednich czterech edycji programu i obecnych uczestników show. A na deser wspólny występ prowadzących: Joanny Liszowskiej i Krzysztofa Ibisza!

 • Monika Richardson o ślubie z Zamachowskim

  Monika Richardson twierdzi, że w dniu ślubu wygląd nie ma znaczenia. Według niej do ołtarza można pójść nawet w dresie. Gwiazda telewizji twierdzi, że nic nie jest istotne, gdy dwoje ludzi się kocha. Przy okazji komentuje spekulacje na temat swego ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim.

 • Respondek z Perłowym Mikrofonem!

  "Wiecie co jest najgorsze? Nie przygotowałem mowy zwycięzcy... Nie wiem co powiedzieć" - Krzysztof Respondek nie spodziewał się wygranej w mistrzowskiej, finałowej edycji "jak Oni śpiewają". Ale to on zdobył w sobotę, 21 listopada 2009 roku, Perłowy Mikrofon, pokonując Agnieszkę Włodarczyk i Artura Chamskiego.