• Informacje na temat:

  joanna jabłczyńska pocałunek

Artykuły na temat: joanna jabłczyńska pocałunek
 • ​"Na Wspólnej": Marta i Olaf wylądują w łóżku!

  Pierwszy pocałunek, pierwszy wspólny prysznic i pierwszy seks - oto, co czeka Martę (Joanna Jabłczyńska) i jej trenera Olafa (Maciej Brzoska)! Poznaj szczegóły!

 • Jabłczyńska notariuszem

  "Boję się, że pewnego razu ludzie nie będą mnie już chcieli oglądać. I skończy się moja kariera" - wyznaje Joanna Jabłczyńska, znana m.in. z serial u "Na Wspólnej".

 • Zakochał się w niej! Co zrobi, gdy pozna prawdę?

  Widzowie, którzy kibicują rodzącemu się uczuciu Marty Hoffer (Joanna Jabłczyńska) i Pawła Wolińskiego (Rafał Cieszyński), odetchną z ulgą. Sprawdź szczegóły!

 • Jak całuje Maciej Zakościelny?

  Gdy w serial u "Kryminalni" komisarz Brodecki w końcu pocałował Basię, tysiące fanek jęknęły z zazdrości. A Magdalena Schejbal, po nakręceniu całej sceny, nogi miała jak z waty. Dla Macieja Zakościelnego to była jednak tylko rozgrzewka. Prawdziwym mistrzem pocałunku okazał się w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj".

 • "Na Wspólnej": Z rozpaczy Marta pójdzie w seks i alkohol?

  W najnowszym, 13. już sezonie “Na Wspólnej", Marta (Joanna Jabłczyńska) znajdzie się na życiowym zakręcie. Powód? Niemożność pogodzenia się ze zdradą Pawła (Rafał Cieszyński), i rozstaniem z wiarołomnym ukochanym, do którego doszło w wiosennej serii.

 • "Na Wspólnej": Zdradzi męża?

  Marta i Filip pochłonięci codziennymi obowiązkami, mają dla siebie coraz mniej czasu. I jak to bywa w takich sytuacjach - zawsze znajdzie się ktoś, kto ten czas chętnie zagospodaruje. Tak też będzie i w tym przypadku - przystojny i czarujący Janusz Gajewski zechce zdobyć serce Marty.

 • "Na Wspólnej": Seks czy koniec związku?

  Ksawery (Maciej Poppe) mocno zaniepokoi się nagłym zniknięciem Olafa (Maciej Brzoska). Chłopczyk pomyśli sobie, że ukochany mamy zostawił ich i poszedł w siną dal. Zapewni Martę (Joanna Jabłczyńska), że on zawsze przy niej będzie. Konarska dozna szoku, kiedy po powrocie do domu zastanie Olafa pakującego swoje rzeczy. Kubicki wyjaśni z godnością, że nie chciałby skazywać jej na życie...

 • Nowa miłość Wesołowskiego

  Dopiero co głośno było o rozstaniu Kuby Wesołowskiego z Weroniką Książkiewicz, a już młody aktor daje się przyłapać fotoreporterom z nową dziewczyną u boku.

 • "M jak miłość": Tajemnicze morderstwo i inne serialowe sensacje!

  Rolnicki). 5. Pierwszy pocałunek Igi i Marcina w "O mnie się nie martw" To był pocałunek niejako na pocieszenie. Iga (Joanna Kulig) zapytała Marcina (Stefan Pawłowski), co z nią jest nie tak(...) alkoholowa Marty w "Na Wspólnej" Tego roku Marta Konarska (Joanna Jabłczyńska) nie może zaliczyć do udanych. Po pierwsze, przyłapała swojego ukochanego Pawła (Rafał Cieszyński) na zdradzie ze stajenną...

 • Zdrady i romanse

  Ślub Żanety i Wojtka Już niebawem widzowie serialu będą świadkami kolejnych zaręczyn Żanety (Anna Guzik) i Wojtka (Wojciech Błach). Te, ku zaskoczeniu wszystkich, tym razem doprowadzą do ślubu! Pierwszy pocałunek Marty i Pawła Wiele emocji z pewnością wywoła, nabierająca coraz większych rumieńców, relacja Marty (Joanna Jabłczyńska) i Pawła (Rafał Cieszyński). A przy tym gorliwe starania...