• Informacje na temat:

  joanna jabłczyńska prawnik

Artykuły na temat: joanna jabłczyńska prawnik
 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska nie zrezygnuje z aktorstwa!

  Aktorka Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Konarska z "Na Wspólnej", która jest z wykształcenia prawnikiem opowiada o tym, czy aktorstwo nie przeszkadza jej w karierze prawniczej.

 • Joanna Jabłczyńska: Skandal z niczego

  Dla mediów moje życie jest nudne, więc robią skandal z niczego - uważa Joanna Jabłczyńska. Twierdzi, że jej propozycja muffinek w zamian za zrobienie zdjęcia w kancelarii była tylko żartem, niepotrzebnie rozdmuchanym przez media. Aktorka zapewnia, że praca w jej kancelarii jest żmudna, ale daje jej mnóstwo satysfakcji.

 • Joanna Jabłczyńska: cichy ślub celebrytki!

  Joanna Jabłczyńska (31 l.) zapewnia, że jeśli wyjdzie za mąż, zrobi to po cichu, bez zbędnego rozgłosu!

 • Joanna Jabłczyńska otrzyma nagrodę za wybitne osiągnięcia w dubbingu

  Bydgoskie Animocje jako jedyny festiwal w Polsce przyznają nagrodę za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dubbingu filmowego. Jako pierwszy nagrodę odebrał słynny Król Julian , czyli Jarosław Boberek. W tym roku otrzyma ją autorka blisko 100 ról dubbingowych - Joanna Jabłczyńska.

 • Joanna Jabłczyńska (29 l.) i Robert Makłowicz wsparli kampanię mającą na celu zachęcenie Polaków do odwiedzenia Tunezji po ataku terrorystycznym, który wydarzył się 18 marca w muzeum Bardo. Zdaniem Ilony Łepkowskiej to idiotyczne!

 • Joanna Jabłczyńska otwiera kancelarię prawną!

  Joanna Jabłczyńska ("Na Wspólnej") po zdaniu egzaminu radcowskiego postanowiła rozpocząć karierę prawniczą na własną rękę i zamierza otworzyć własną kancelarię prawną. Jabłczyńska nie zamierza jednak rezygnować z aktorstwa.

 • Joanna Jabłczyńska (30 l.) jest zaniepokojona zmianami zachodzącymi w Polsce. Gwiazda „Na Wspólnej” uważa, że działania partii rządzącej są coraz bardziej bezczelne, a jednocześnie nieprzemyślane...

 • Jabłczyńska: Harcerka z zasadami

  Największą popularność przyniosła jej rola Marty Hoffer-Konarskiej w serialu "Na Wspólnej". Występując w "Tańcu z gwiazdami" i "jak Oni śpiewają" udowodniła, że ma talent nie tylko aktorski. Joanna Jabłczyńska - jaka jest, co lubi, czy swą przyszłość wiąże z show-biznesem?

 • Joanna Jabłczyńska: Ojciec będzie na moim ślubie

  Małżeństwa zawsze będę się bała, przyznaje szczerze Joanna Jabłczyńska (31 l.), aktorka i prawniczka. Często jest pytana o miłość, bo dawna gwiazda programów dziecięcych jest już dorosłą kobietą(...) Joanna dzieliła naukę z próbami, a mama z tatą wytrwale wozili ją na zajęcia. Czytaj dalej na następnej stronie... Bożena Jabłczyńska często brała często wolne w środy, bo jej rezolutną...

 • Jabłczyńska notariuszem

  "Boję się, że pewnego razu ludzie nie będą mnie już chcieli oglądać. I skończy się moja kariera" - wyznaje Joanna Jabłczyńska, znana m.in. z serial u "Na Wspólnej".

Wideo na temat: joanna jabłczyńska prawnik
 • Joanna Jabłczyńska: Prawnicy uprawiają thriatlon

  Joanna Jabłczyńska życiowe strasy odreagowuje, uprawiając triathlon. Jej zdaniem dyscyplinę tę wybrało wielu prawników, traktując ją niemal zawodowo. – Na zawodach triatlonowych czy rowerowych mnóstwo jest prawników, tylko żaden z nich nie wykonuje przy okazji zawodu aktora, stąd mniej o nich słychać – tłumaczy Jabłczyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

 • Joanna Jabłczyńska nie nadaje się na prawnika? "Jestem zbyt empatyczna"

  Każdą sprawę traktuję jak swoją własną – mówi Joanna Jabłczyńska, która od blisko roku prowadzi własną kancelarię prawną. Aktorka uważa, że jak na prawnika jest zbyt empatyczna. Zapewnia jednak, że mimo emocjonalnego podejścia do klientów, na sali sądowej zachowuje pokerową twarz.

 • Joanna Jabłczyńska w nagiej sesji zdjęciowej?

  Aktorka nie przyjmie propozycji rozbieranej roli w filmie ani sesji do magazynu dla mężczyzn. Obawia się, że w ten sposób złamałaby etykę radcy prawnego. Podkreśla, że nie zaryzykuje przyszłości w zawodzie prawnika dla jednej roli. Tym bardziej że wokół jej kariery prawniczej narosło wiele kontrowersji.

Dyskusje na temat: joanna jabłczyńska prawnik
 • Re: Joanna Jabłczyńska: Obleje czy zaliczy?

  witam Ciężko zdać ten egzamin i niejeden wybitny teraz prawnik zdawał go powtórnie proponuję pójść na studia prawnicze na pewno sobie poleżysz i zaliczysz egzaminy na piękne oko a potem chciałabym zobaczyć jak zaliczysz egzamin radcowski lub sędziowski w zależności kim chcesz by c po prawie i porozmawiamy sobie wtedy na spokojnie zobaczymy kto będzie się śmiał ostatni

 • Re: Joanna Jabłczyńska odchodzi "Na Wspólnej"?!

  prawnik to w dzisiejszych czasach hiena cmentarna, wzbogacają się na ludzkich tragediach i na lukach prawnych, czysto nieetyczny zawód, a niby etyka wpisana jest w ich zawód, bzdura, nie wierzcie(...) z sądu I instancji to z II, potem kasacja i SN i doją, doją z nas, by co kwartał na Seszele latać, sory, ale nie cierpię prawników, za byle jaki papierek 2 stówy to minimum,dużo by pisać,

 • Re: "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska walczy o pracę!

  z tymi rogami pasuje i do filmu i jako prawnik - bez rogów nie da rady. jeszcze może nam coś zaśpiewać.

 • Re: "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska chce mieć własną kancelarię radcowską!

  taki będzie z niej prawnik jaką jest aktorką, cieniutka jak ta linia _______________________

 • Re: "Na Wspólnej": ​Joanna Jabłczyńska jesienią otwiera kancelarię prawną

  Nie mam zaufania do prawnika który łamie własne obietnice. Jakiś czas temu ta wątpliwa gwiazda" durnego serialiku obiecywała przedszkolakom na warszawskiej Białołęce PIKNIK. Niestety słowa nie dotrzymała, dzieci były rozżalone. Może lepiej niech ona już pracuje "na kasie" w Biedronce... prawnik to zawód zaufania publicznego, aktor musi mieć talent, albo urodę, albo inteligencję. A tu... Oczka na

 • Re: "Na Wspólnej": ​Joanna Jabłczyńska jesienią otwiera kancelarię prawną

  Nie zgadzamsię. U nas tak się czesto głupio gada. A człowiek, który ma wiedzę i umiejętności z kilku zakresów widzi rzeczy z szerszej perspektywy. A zwłaszcza prawnik dobrze gdy ma pojęcie o innych zakresach działania i dobrze je rozumie. Mamy tyle durnych prawników (przede wszystkim w sądach i wszelkiego rodzaju urzędach), którzy oprócz sztywnego przepisu nie umieją zrozumieć całości... żal