• Informacje na temat:

  joanna janeczek

Artykuły na temat: joanna janeczek
 • Paweł Janeczek i Aleksander Szczygło na ulotce Służby Ochrony Państwa. Dosadne słowa Joanny Racewicz

  Joanna Racewicz (44 l.) dosadnie skomentowała ulotkę, jaką wydała Służba Ochrony Państwa. Okazało się, że na materiałach promocyjnych widnieje wizerunek jej męża oraz innej ofiary katastrofy smoleńskiej. "To niewiedza? niefrasobliwość? ignorancja? czy niechlujstwo?" - pyta dziennikarka.

 • Bayer Full: Mieliśmy pod górkę

  "Wyszedłem z tego filmu zdruzgotany" - mówi o "Disco polo" Sławomir Świerzyński, wokalista i lider grupy Bayer Full.

 • Joanna Racewicz szczęśliwa! Odzyskała skradzioną ślubną obrączkę

  Joanna Racewicz (43 l.) jest szczęśliwa, że udało jej się odzyskać skradzioną obrączkę, która jest pamiątką ze ślubu z Pawłem Janeczkiem. Nie chce natomiast zdradzić, w jaki sposób się znalazła.

 • Wraca do pracy po tragedii smoleńskiej

  Joanna Racewicz od stycznia poprowadzi "Panoramę" w telewizyjnej Dwójce. Wcześniej jednak dokończy film dotyczący katastrofy smoleńskiej.

 • Joanna Racewicz i Joanna Przetakiewicz zaprzyjaźniły się. „Mają wiele wspólnych tematów”

  ...z synem Igorem. Co więcej, po tym jak jej ukochany Paweł Janeczek (†37 l.) zginął w katastrofie smoleńskiej, to ona jest jedyną żywicielką rodziny. A brak etatu wprowadził w jej życie niepewność. I choć Racewicz nie poddała się i nie zaszyła w domowym zaciszu, wciąż nie znalazła stałego zajęcia. Tymczasem Joanna znana jest z tego, że nigdy nie zostawia bliskich jej osób bez pomocy. A teraz...

 • Racewicz wraca do "Panoramy"

  Joanna Racewicz wróci do prowadzenia "Panoramy" w telewizyjnej Dwójce. Jak informuje "Presserwis", na wizji dziennikarka pojawi się w styczniu 2011 roku.

 • Joanna Racewicz znów szczęśliwa!

  Sześć lat temu życie dziennikarki Joanny Racewicz (43 l.) się rozsypało, gdy jej mąż Paweł Janeczek, 37-letni oficer BOR-u zginął w katastrofie smoleńskiej. Została sama z 2-letnim synem Igorem. Jak wspomina, jej świat zawęził się do trójkąta: dziecko-praca-cmentarz. Z pomocą psychologa drobnymi kroczkami wychodziła na prostą. Nie chciała, by syn pamiętał ją tylko spowitą w czerń i zapłakaną...

 • Złoty Granat dla "Francuskiego numeru"

  Tradycyjne trofea - Złote, Srebrne i Brązowe Granaty dla najlepszych komedii minionego sezonu przyznano w niedzielę, 13 sierpnia, w Lubomierzu (Dolnośląskie), gdzie zakończył się X Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych. Zgodnie z werdyktem jury za najlepszą komedię w sezonie 2005-2006 uznano "Francuski numer" Roberta Wichrowskiego, który otrzymała Złoty Granat.

 • Joanna Racewicz posłała syna do I Komunii Świętej. Niecodzienne zdarzenie na uroczystości

  Igor Janeczek jak miliony dzieci w Polsce przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej. Jego mama, Joanna Racewicz (43 l.), wspomina jednak inną uroczystość, na której doszło do zaskakującego zdarzenia.

 • Straciła w katastrofie męża

  To miał być dla Joanny Racewicz dobry rok. Szczęśliwy i radosny. Ale "czarna sobota" rozsypała jej marzenia i życie.