• Informacje na temat:

  joanna jędryka m jak milosc

Artykuły na temat: joanna jędryka m jak milosc
 • "Kultowe seriale": Jubileusz Franka Dolasa

  Niezapomniany Franek Dolas z "Jak rozpętałem II wojnę światową" skończył 45 lat! Z tej okazji TVP Seriale zorganizowała urodzinowe spotkanie, by wspólnie z Marianem Kociniakiem, Joanną Jędryką oraz reżyserem i jednocześnie autorem scenariusza Tadeuszem Chmielewskim powspominać tę kultową, ponadczasową produkcję.

 • Powrót Cholakowej!

  Niebawem do Grabiny - po pobycie w sanatorium - wróci Krystyna Cholakowa (Joanna Jędryka). Będzie w świetnej formie. I znów zacznie mieszać!

 • Krzysztof Chamiec był kobieciarzem i królem życia. Nawrócił się niedługo przed śmiercią

  ...w największych teatrach, stworzył niezapomniane kreacje. Kochał życie i kobiety. A one mimo jego trudnego charakteru, odwzajemniały to uczucie. Joanna Jędryka wyznała kiedyś, że na jedno jego skinienie(...) na raka płuc. Na łożu śmierci zdobył się na zaskakujące wyznanie, które powtarzał jak mantrę. - Nie chciał się leczyć, bo uznał, że to sprawa beznadziejna. Że to rak genetyczny, na tę samą chorobę...

 • Stanisław Jędryka: Film jest całym moim życiem

  - Najbardziej w życiu bałem się pustych sal kinowych na moich filmach. Dzisiejszy wieczór jest dla mnie bardzo ważny, bo sala jest pełna - mówił Stanisław Jędryka na jubileuszu 80-lecia w kinie Kultura. Benefis z okazji okrągłych urodzin słynnego reżysera 7 października 2013 roku zorganizowało Stowarzyszenie Filmowców Polskich

 • "Jak rozpętałem II wojnę światową": To już 45 lat

  Niezapomniany Franek Dolas z "Jak rozpętałem II wojnę światową" skończył 45 lat. Z tej okazji TVP Seriale zorganizowała we wtorek, 16 lipca, urodzinowe spotkanie, by wspólnie z Marianem Kociniakiem, Joanną Jędryką oraz reżyserem i jednocześnie autorem scenariusza Tadeuszem Chmielewskim powspominać tę kultową, ponadczasową produkcję.

Zdjęcia na temat: joanna jędryka m jak milosc