• Informacje na temat:

  joanna koroniewska i magda walach

Artykuły na temat: joanna koroniewska i magda walach
 • "M jak miłość": Pogrzeb Michała Łagody! Mamy zdjęcia!

  Po śmierci Michała (Paweł Okraska) Małgosia (Joanna Koroniewska) kompletnie się załamie i trafi w szpony niebezpiecznej sekty. Poznaj szczegóły!

 • Najpiękniejsze Polki 2008

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008". W ubiegłym roku zwyciężyła Natasza Urbańska.

 • Czy ich małżeństwo przetrwa?

  Małgosia (Joanna Koroniewska) martwi się, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) nie może zapomnieć o Agnieszce (Magda Walach).

 • Mikołaj Roznerski: Dość odważne sceny

  Już we wrześniu TVP2 wyemituje 1000. odcinek serialu "M jak miłość". O swej przygodzie z telenowelą opowiada Mikołaj Roznerski.

 • Wojna w "M jak miłość"

  Podobno Joanna Koroniewska i Magdalena Walach nie mogą znieść wspólnej pracy na planie do tego stopnia, że trzeba je było... rozdzielić.

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • Plotka? Wojna w "M jak miłość"

  Podobno Joanna Koroniewska i Magdalena Walach nie mogą znieść wspólnej pracy na planie do tego stopnia, że trzeba je było... rozdzielić.

 • Małgosia wraca do domu!

  Między Tomkiem Chodakowskim (Andrzej Młynarczyk) a prokurator Agnieszką Olszewską (Magda Walach) robi się niebezpiecznie gorąco. Na szczęście Małgosia (Joanna Koroniewska) wyczuje pismo nosem i zdecyduje się na wcześniejszy powrót do domu.

 • Małgosia wyjedzie do Włoch!

  Wkrótce Małgosia Chodakowska (Joanna Koroniewska) podejmie decyzję o wyjeździe do Rzymu. Chce zarobić tam na spłatę długów. Sprawdź, kto ją doprowadzi do ruiny finansowej!

 • Co czeka widzów „M jak miłość” po wakacjach?

  Powrót Małgosi? Fakty są takie, że Małgosia (Joanna Koroniewska) porzuciła rodzinę i wyjechała do USA. Dalsze jej losy nie były dotąd znane, co wynikało z decyzji aktorki o odejściu z serialu. W 1306. odcinku, czyli ostatnim przed wakacjami, Wojtusiowi (Feliks Matecki) wyda się, że widzi swoją mamę przed szpitalem, do którego trafił jego tata. Możliwości są trzy: Joanna Koroniewska wróci do...

Zdjęcia na temat: joanna koroniewska i magda walach
Wideo na temat: joanna koroniewska i magda walach
 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Mój biegun

  "Mój biegun" to prawdziwa historia Jana Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Zanim jednak do tego doszło, jego rodzina musiała poradzić sobie z serią tragicznych wydarzeń. Śmierć młodszego syna, a po kliku latach - ciężki wypadek nastoletniego Jaśka. To historia, w której rodzina odnajduje na nowo wiarę i miłość. Historia chłopca, który walcząc o powrót do normalnego życia, odnajduje w sobie siłę...

 • Enen

  W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz (Borys Szyc) zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów (Grzegorz Wolf) przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu. Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niby detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie...

Dyskusje na temat: joanna koroniewska i magda walach