• Informacje na temat:

  joanna koroniewska kiedyś

Artykuły na temat: joanna koroniewska kiedyś
 • Joanna Koroniewska zdradziła, dlaczego nie pokazuje twarzy swoich córek!

  Joanna Koroniewska (41 l.) i Maciej Dowbor (40 l.) mają żelazne zasady dotyczące wychowywania swoich dzieci. Aktorka właśnie zdradziła powody, dla których nie pokazują ich twarzy. Ma rację?

 • Koroniewska zdana na siebie

  Na prowadzeniu show ("Kocham Cię, Polsko!") oraz grze w serialach ("M jak miłość") zarobiła przez miesiąc podobno aż 140 tys. zł! To sukces. Na otarcie łez po utracie rodziny?

 • Joanna Koroniewska przebaczy ojcu?

  ...i ciepłym, a jednocześnie bardzo wykształconym. Joasia znalazła z nim wspólny język i to do niego się zwraca, gdy ma w życiu słabsze chwile – zdradza „Na żywo” znajoma aktorki. Joanna często dzwoni(...) pewno przychodzili. Mogę sobie tylko wyobrazić, co się w ich domu działo – mówił Jacek. Nic dziwnego, że gwiazda nie chce dzisiaj rozmawiać o ojcu. – Joanna ma tylko jedną rodzinę, tę z którą jest teraz...

 • Zamieniła "M jak miłość" na...

  Rola pięknej, ale bardzo kapryśnej gwiazdy filmowej, która pojawi się 3. odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa" i sprawi, że Michałowi Orliczowi (Antoni Pawlicki) przez chwilę mocniej zabije serce, to pierwsze wcielenie Joanny Koroniewskiej po tym, jak rozstała się z serialem "M jak miłość"...

 • Joanna Koroniewska: Już za późno na wybaczenie!

  Rodzice Macieja Dowbora (39 l.) stali się rodziną dla jego żony. Joanna Koroniewska (39 l.) bardzo polubiła ojca męża. Całe życie brakowało jej troskliwego taty.

 • Zaskakująca para w "M jak..."

  Michał Łagoda (Paweł Okraska) - przystojny, bogaty, inteligentny. Producenci serial u "M jak miłość" zapowiadają, że w najbliższym czasie Łagoda wzbudzi jeszcze więcej kontrowersji, niż do tej pory.

 • Joanna Koroniewska poruszona śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka. Też przeżyła odejście bliskiej osoby

  Tragiczna śmierć zaledwie 39-letniego Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła nią. Bawiła się w ogrodzie z córeczkami, a równocześnie z niedowierzaniem przeglądała nagłówki gazet. Joanna Koroniewska (41 l.) bardzo współczuje Agnieszce, jego żonie. Dobrze wie, jak to jest mierzyć z cierpieniem i bólem po stracie ukochanej osoby. To smutne wydarzenie sprawiło, że do Joasi powróciły traumatyczne...

 • Idą za głosem serca

  Bohaterowie "M jak miłość" idą za głosem uczucia. Pieniądze i kariera schodzą na dalszy plan. Wracają do swoich partnerów, by ocalić związki, albo porzucają tych, którzy zawiedli.

 • Joanna Koroniewska: Zaszalała w dniu urodzin

  Ostatnia sobota maja, kilka minut po wschodzie słońca. Na plaży w Sopocie pojawia się Joanna Koroniewska. Trwa Sopot SuperHit Festiwal. Tego dnia przypadają 39. urodziny aktorki. Joanna nie jest sama(...), więc niewykluczone, że Joanna Koroniewska chętnie przyjęłaby propozycję od twórców któregoś z seriali i rzuciła się w wir pracy. - Asia zdecydowałaby się nawet wrócić na plan "M jak Miłość", gdyby...

 • Potrójny jubileusz Teresy Lipowskiej

  Teresa Lipowska, czyli seniorka rodu Mostowiaków w "M jak miłość", świętowała w sobotę, 8 września, potrójny jubileusz: 75. urodziny, 55 lat pracy zawodowej i 12 lat w serialu. Sprawdź, kto składał jej życzenia.

Zdjęcia na temat: joanna koroniewska kiedyś
Dyskusje na temat: joanna koroniewska kiedyś