• Informacje na temat:

  joanna koroniewska m jak miłosc nogi

Artykuły na temat: joanna koroniewska m jak miłosc nogi
 • Joanna Koroniewska w ciąży. Pierwsze zdjęcie

  ..., że chciałaby mieć jeszcze syna, to los rzucał jej w tej kwestii kłody pod nogi. Kolejnej ciąży nie sprzyjała nadczynność tarczycy, na którą cierpiała Joanna Koroniewska. Nie pomógł też kryzys(...) serialu "M jak Miłość". Jako jedynaczka przyrzekła sobie w dzieciństwie, że będzie miała co najmniej dwójkę dzieci. Pragnienie to nasiliło się jeszcze, gdy w wieku 22 lat, po śmierci mamy, została sama na...

 • Joanna Koroniewska wraca na plan!

  - Niby wcześniej wszystko wiedziałam, a gdy mała Janka pojawiła się na świecie wszystko wywróciło się do góry nogami - wspomina Joanna Koroniewska pierwsze dni w nowej dla niej roli mamy!

 • Joanna Koroniewska miała wypadek!

  ...codzienne. Aktorka nie pierwszy raz zmaga się z kontuzją. W lipcu 2012 r. przewróciła się na mokrej posadzce podczas zdjęć do serialu "M jak Miłość", doznając wstrząśnienia mózgu. Przez kilka tygodni(...) wizyty do lekarza. W rezultacie Koroniewska postanowiła dać mu jeszcze jedną szansę. Teraz prezenter również nie odstępuje ukochanej na krok. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Koroniewska żegna się z "M jak miłość"

  Odejście Joanny Koroniewskiej z najpopularniejszego niezmiennie od 14 lat polskiego serialu stanie się faktem zaraz po wakacjach. Poznajcie kulisy pożegnania Małgosi Chodakowskiej z sagą rodu Mostowiaków!

 • "Komisarz Alex": Joanna Koroniewska sama robi ozdoby wielkanocne

  Joanna Koroniewska, która swoją ostatnią dotychczas serialową rolę - gwiazdę filmową Olę Czoper - zagrała w "Komisarzu Aleksie", co rok stara się, by w okresie Wielkanocy jej dom był od stóp do głów udekorowany świątecznymi ozdobami. - Im jestem starsza, tym dekorowanie domu sprawia mi większą przyjemność - mówi.

 • Na pewno wróci do "M jak miłość"

  Gdy synek serialowej Małgosi (Joanna Koroniewska) przyszedł na świat, producenci postanowili, że aktorka dostanie urlop, aby mogła trochę odpocząć, a przede wszystkim ...urodzić i zająć się swoim prawdziwym dzieckiem.

 • "M jak miłość": Dramatyczne wypadki na planie

  ...1. Joanna Koroniewska W 2012 roku na planie serialu "M jak miłość" podczas kręcenia sceny rozgrywającej się w szpitalu Joanna Koroniewska, wcielająca się w rolę Małgosi Chodakowskiej, poślizgnęła się i upadła uderzając głową o podłogę. Po przewiezieniu do szpitala okazało się, że aktorka miała wstrząśnienie mózgu. Na szczęście Koroniewska szybko odzyskała zdrowie i tydzień po wypadku powróciła...

 • "M jak miłość": Detektyw na wózku?

  W czasie akcji detektyw Tomasz Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) zostanie ciężko ranny. Po badaniach okaże się, że mężczyzna ma złamany kręgosłup. Sprawdź, co czeka jednego z bohaterów popularnego serialu "M jak miłość".

 • 15 lat "M jak miłość": Alfabet serialu

  ...werandzie, wtedy jedziemy 15 km - zdradziła odtwórczyni roli Barbary. J jak Joanny W 2012 roku Joanna Koroniewska ogłosiła, że odchodzi z serialu. Długo spekulowano, czy w roli Małgosi zastąpi ją(...). K jak kochanki Paweł Zduński (Rafał Mroczek) z pewnością mógłby pretendować do tytułu casanovy małego ekranu. Jego pierwszą wielką miłością była Teresa (Joanna Sydor). Niestety, dzieliła ich różnica...

 • Dziewczyny z odzysku

  Są młode, piękne i... po przejściach. Jeśli tylko uda im się ukoić żal po stracie, jaką jest wyjście z długotrwałego związku, na pewno w ich sercach zagości jeszcze radość. Miłość pewnie też.