• Informacje na temat:

  joanna koroniewska matka czy nastolatka

Artykuły na temat: joanna koroniewska matka czy nastolatka
 • Joanna Koroniewska: Już za późno na wybaczenie!

  Rodzice Macieja Dowbora (39 l.) stali się rodziną dla jego żony. Joanna Koroniewska (39 l.) bardzo polubiła ojca męża. Całe życie brakowało jej troskliwego taty.

 • Jak Koroniewska godzi pokolenia

  Kiedy matki zapominają, że lata liceum mają dawno za sobą, nierzadko popadają w konflikty z córkami. Jak zaprowadzić między nimi pokój i sprawić, by odbudowały swoje relacje? Tej roli podejmie się Joanna Koroniewska, prowadząca nowy reality-show "Matka czy nastolatka".

 • Koroniewska już żałuje rozstania z "M jak miłość"?

  Joanna Koroniewska (34 l.) podjęła decyzję o odejściu z dwójkowego tasiemca u szczytu popularności. Od jakiegoś czasu mogła przebierać w propozycjach. Liczyła, że dobra passa będzie trwać...

 • Koroniewska ma swój program

  Discovery na konferencji, która odbyła się w Zamku Ujazdowskim w Warszawie ogłosił swoje wiosenne propozycje. Wśród nowości jest program "Matka czy nastolatka", który poprowadzi Joanna Koroniewska, gwiazda serialu "M jak miłość".

 • Koroniewska zarabia 140 tys. miesięcznie!

  ...w "Kocham cię, Polsko!", prowadzenia programu "Matki czy nastolatki" na antenie telewizji TLC oraz zagrania w tvn-owskiej "Julii". Jak obliczył "Fakt", na konto zapracowanej aktorki miesięcznie wpływa z tego tytułu blisko 140 tys. złotych! Za jeden dzień zdjęciowy na planie "M jak miłość" Koroniewska zgarnia 6 tys. złotych, a ponieważ ma ich w miesiącu 6, już sam udział w dwójkowej telenoweli daje jej...

 • Koroniewska w "Pogotowiu ratunkowym"

  Joanna Koroniewska będzie gospodynią nowego programu "Pogotowie rachunkowe!", który jesienią trafi na antenę Jedynki - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

 • Pogodzi ich niedoszła teściowa?

  Aktorka Joanna Koroniewska spędzi wakacje w swoim górskim domu z mamą swojego byłego partnera - Maćka Dowbora - Katarzyną. Czy niedoszła teściowa zdoła pogodzić ją z synem?

 • Joanna Koroniewska w nowej roli

  W ostatnim czasie było cicho na jej temat, ale teraz to się zmieni. Nadchodzące miesiące będą bowiem należeć do Joanny Koroniewskiej. Już niebawem zobaczymy ją w nowej roli - prowadzącej program "Pogotowie rachunkowe".

 • Zna się na wszystkim...

  Aktorka od zawsze kolekcjonowała wszystkie tzw. domowe sposoby na choroby, gotowanie czy wychowywanie dzieci. O tym, że zna się niemal na wszystkim, przekonują się widzowie telewizyjnego quizu "Kocham Cię, Polsko!". Koroniewska prowadziła też program poradnikowy w stacji TLC "Matka czy nastolatka". W tym tygodniu zobaczymy ją gościnnie w "Hotelu 52". Jej bohaterka Diana przybędzie tam...

 • Koroniewska w nowym w serialu?

  Aktorka, rezygnując z "M jak miłość", liczyła na płynne przejście do nowego serialu. Niestety, będzie musiała poczekać na kolejną rolę.