• Informacje na temat:

  joanna koroniewska z córką janinka

Artykuły na temat: joanna koroniewska z córką janinka
 • Joanna Koroniewska rezygnuje z pracy?! Poświęca się wychowywaniu córki

  Joanna Koroniewska (38 l.) już od lat nie może znaleźć stałego i dobrze płatnego zatrudnienia. Czasami dostaje jakieś propozycje, ale nie można powiedzieć, by były one spełnieniem jej marzeń. Katarzyna Dowbor (57 l.), teściowa aktorki, zasugerowała, że na tę chwilę to już koniec kariery byłej gwiazdy „M jak miłość”. Asia aktualnie poświęca się przede wszystkim wychowywaniu córki.

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • Joanna Koroniewska wraca do "M jak miłość"?

  ...muszą. Prezenter prowadzi program "Twoja twarz brzmi znajomo", pracuje też jako wzięty konferansjer. Jeżeli więc Joanna Koroniewska wróci na ekran, to zrobi to dla siebie. *** Zobacz więcej(...) Dowbor (39 l.), a także starsza córka pary Janinka (8 l.), która jest szczęśliwa, że wreszcie doczekała się rodzeństwa. Oczywiście niemowlę w rodzinie to nie tylko ogromna radość dla rodziców, ale...

 • Koroniewska: Dowbor na całe zło?

  Po miłosnym zawodzie stwierdziła, że bez mężczyzny u boku jest szczęśliwsza. Teraz nie jest już tego pewna.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: zgrzyty w małżeństwie?

  Sportowa pasja Macieja Dowbora (38 l.) od dawna niepokoi jego żonę. Jak donosi tygodnik „Na Żywo”, Joanna Koroniewska (38 l.) zastanawia się, czy nie czas zerwać z triathlonem. Ale ukochany nie chce o tym słyszeć. Czy małżonkowie dojdą do porozumienia? I czy oznaczać ono będzie definitywny koniec triathlonowych treningów?

 • Koroniewska i Dowbor znowu razem!

  Joanna Koroniewska, do niedawna gwiazda "M jak miłość", nie chce, by jej córeczka Janinka była jedynaczką. Aktorka coraz częściej myśli o tym, by po raz drugi zostać mamą. Podobno jej partner - Maciej Dowbor - także bardzo cieszyłby się, gdyby jego rodzina się powiększyła.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor ratują małżeństwo z pomocą teściowej!

  ...nie powierzę jej komuś, komu nie ufam bez reszty" - mówiła Koroniewska. Janinka zawsze może na nią liczyć. Dziewczynka towarzyszy mamie i tacie Maciejowi Dowborowi podczas każdych wakacji. Para rzadko(...), a Joasia zrobiła Maćkowi awanturę.  Dlaczego? Bo namawiał ją na wspólne uprawianie sportu, podczas gdy ona chciała po prostu siedzieć na plaży z córką. Joasia (39 l.) całkowicie poświęca się byciu mamą...

 • Zdominuje "M jak miłość"

  Już niebawem to Joanna Koroniewska będzie największą gwiazdą serialu "M jak miłość".

 • Janinka Koroniewska-Dowbor zebrała owacje na stojąco. Jest "niezwykle uzdolniona"

  Joanna Koroniewska (39 l.) i Maciej Dowbor (38 l.) są niezwykle dumni ze swojej córki Janiny. Dziewczynka podczas międzynarodowego festiwalu w Czechach dostała... owacje na stojąco.

 • Miłość aż po horyzont

  Aktorka, która po rezygnacji z serialu ma więcej zajęć? Tak! Joanna Koroniewska prowadzi programy, gra w teatrze, czyta audiobooki... Ale życiowe szczęście i harmonię odnalazła w rodzinie.