• Informacje na temat:

  joanna koroniewska z dzieckiem

Artykuły na temat: joanna koroniewska z dzieckiem
 • Joanna Koroniewska narzeka na paparazzi! Przesadza?

  Joanna Koroniewska (39 l.) i Maciej Dowbor (39 l.) niedawno drugi raz zostali rodzicami. To dla nich bardzo szczęśliwy czas, niestety nie wszystko idzie tak, jakby sobie tego życzyli.

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • Joanna Koroniewska musi sama zajmować się dzieckiem!

  Joasia Koroniewska (37 l.) chce, by jej córka miała beztroskie dzieciństwo. Opiekuje się nią, rezygnując z kariery. Ale czasem przydałaby się też pomoc babci lub opiekunki.

 • Co kręci Joannę Koroniewską?

  Joanna Koroniewska do tej pory chętniej spędzała czas w domu z dzieckiem niż na imprezach. Czy debiut w roli modelki zamieni ja w stałą bywalczynię pokazów mody?

 • Katarzyna Dowbor i Joanna Koroniewska: Znów mogą na siebie liczyć!

  ...wcześniej ich stosunki nie były najcieplejsze.  Dopiero po jakimś czasie Joanna Koroniewska zorientowała się, że powodem tych napięć są tak naprawdę relacje jej męża z mamą… Okazuje się, że dziennikarz miał do matki żal o to, że kiedy był dzieckiem, ona przedkładała karierę nad wychowanie syna. Taka sytuacja trwała latami. Dopiero kiedy aktorka uświadomiła sobie, gdzie leży problem, postanowiła to...

 • Koroniewska w "Daleko od noszy"

  Joanna Koroniewska, gwiazda "M jak miłość", wystąpi gościnnie w serialu "Daleko od noszy". Aktorka zagra panią adwokat, która wprowadzi sporo zamieszania w życie bohaterów szpitala.

 • Joanna Koroniewska pozuje z cudzym dzieckiem na Instagramie. W sieci zawrzało!

  W jej rodzinnym domu zawsze było pełno książek, a jej mama, która wychowywała ją samotnie, bardzo często jej czytała.  Kiedy więc Joanna Koroniewska dostała propozycję udziału w nowej kampanii promującej czytelnictwo wśród najmłodszych, nie zastanawiała się ani chwili.  Aktorka jest przecież mamą dwóch wspaniałych córeczek – Janinki (9 l.) i półrocznej Helenki. "Zrobiłam to bez najmniejszego...

 • Koroniewska odsłoniła "Katarzynkę"

  Aktorka Joanna Koroniewska odsłoniła swoją "Katarzynkę" na Piernikowej Alei Gwiazd w Toruniu. To ważne wydarzenie dla artystki, która urodziła się i wychowała w mieście Kopernika.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: Na mamę zawsze mogą liczyć

  Zbliża się moment, w którym Joanna Koroniewska (39 l.) i jej mąż Maciej Dowbor (39 l.) powitają na świecie drugie dziecko. Wiele wskazuje na to, że będzie to kolejna dziewczynka. Aktorka i prezenter mają pełne wsparcie Katarzyny Dowbor (58 l.), która pomaga im, jak tylko może.

 • Joanna Koroniewska wraca na plan!

  - Niby wcześniej wszystko wiedziałam, a gdy mała Janka pojawiła się na świecie wszystko wywróciło się do góry nogami - wspomina Joanna Koroniewska pierwsze dni w nowej dla niej roli mamy!

Zdjęcia na temat: joanna koroniewska z dzieckiem
Wideo na temat: joanna koroniewska z dzieckiem
 • Joanna Koroniewska wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim

  Tuż przed urodzeniem swej drugiej córki Joanna Koroniewska zapowiedziała w jednym z wywiadów, że nie zamierza zbyt szybko wracać do pracy, bo żadna rola nie jest warta tego, by poświęcać jej czas przeznaczony dla dziecka...

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Joanna Koroniewska na Teneryfie

  Joanna Koroniewska zdradziła, co trzeba wziąć pod uwagę, jadąc na egzotyczne wakacje z dzieckiem. – Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że dziecko na słońcu całymi dniami to nie jest dobry pomysł – podkreśliła aktorka.

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

Dyskusje na temat: joanna koroniewska z dzieckiem