• Informacje na temat:

  joanna koroniewska z psem

Artykuły na temat: joanna koroniewska z psem
 • Joanna Koroniewska na pierwszym spacerze z córką! Cena wózka zwala z nóg!

  Joanna Koroniewska (39 l.) i Maciej Dowbor (39 l.) kilka tygodni temu zostali rodzicami. Na świat przyszła ich druga córeczka, której dali na imię Helenka. Ostatnio paparazzi spotkali aktorkę na wiosennym spacerze z malutką pociechą oraz psem. Joannę mocno raziło słońce, więc założyła okulary, dzięki czemu wyglądała jak prawdziwa gwiazda. Uwagę tabloidów zwrócił także wózek Helenki, który warty...

 • Koroniewska lubi "M jak Miłość"

  Joanna Koroniewska znana, jako Małgosia Mostowiak z serialu "M jak miłość" z jednej strony nie jest zmęczona swoją popularnością, z drugiej jednak nie rozmawia o swoim życiu prywatnym. Z jednej strony darzy swoją serialową postać sympatią, z drugiej wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", by choć odrobinę odciąć się od telewizyjnego wizerunku.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor drżą o zdrowie dzieci!

  Joanna Koroniewska (40 l.) i Maciej Dowbor (39 l.) są rodzicami dwóch córek – Janinki (9 l.) i Heleny, która przyszła na świat w lutym 2018 roku. Wszystko byłoby cudownie, gdyby nie jeden problem, który spędza im sen z powiek.

 • Co czeka Koroniewską?

  Zdradzamy serialową tajemnicę. Już w przyszłym sezonie "M jak miłość" losy Małgosi (Joanna Koroniewska) bardzo się skomplikują.

 • Joanna Koroniewska: Zaszalała w dniu urodzin

  Ostatnia sobota maja, kilka minut po wschodzie słońca. Na plaży w Sopocie pojawia się Joanna Koroniewska. Trwa Sopot SuperHit Festiwal. Tego dnia przypadają 39. urodziny aktorki. Joanna nie jest sama(...), więc niewykluczone, że Joanna Koroniewska chętnie przyjęłaby propozycję od twórców któregoś z seriali i rzuciła się w wir pracy. - Asia zdecydowałaby się nawet wrócić na plan "M jak Miłość", gdyby...

 • Sąsiedzi naśladują Joannę

  Joanna Koroniewska, czyli Małgosia z serial u "M jak miłość" czasami narzeka na popularność. Robi to wtedy, gdy - jak mówi - paparazzi mają na nią "fazę" i śledzą każdy jej krok.

 • Sąsiedzi naśladują Koroniewską

  Joanna Koroniewska (29 l.), czyli Małgosia z serial u "M jak Miłość" czasami narzeka na popularność. Robi to wtedy, gdy - jak mówi - paparazzi mają na nią "fazę" i śledzą każdy jej krok.

 • Dlaczego odeszła z "M jak miłość"?

  Telewidzom znana jest głównie jako Małgosia, najmłodsza córka Mostowiaków. Ale z planem serialu "M jak miłość" Joanna Koroniewska już się pożegnała. Co dalej, zobaczymy. Na razie aktorka wystąpiła gościnnie w roli gwiazdy w "Komisarzu Aleksie".

 • Maciej Dowbor przerwał milczenie! Chodzi o testament jego matki! "Tak liczyłem, że się obłowię"

  .... Gwiazdor Polsatu ma najwyraźniej niezły ubaw z medialnych doniesień.  "Mamusiu!!! Jak możesz?! A ja tak liczyłem, że się obłowię!! My @joannakoroniewska już od dawna dzielimy skórę na niedźwiedziu, a Ty chcesz wszystko przepisać na te sierściuchy?!  A co z Twoimi dziećmi?! Co z wnuczkami?! Why why why ?!" - napisał żartobliwie Maciek. Sprawę skomentowała też Joanna Koroniewska, która wpis...

 • "M jak miłość": Nie zobaczymy pogrzebu Lucjana

  Według zapowiedzi producentów, Lucjana pożegnamy dopiero w październiku. Na emisję czeka jeszcze kilka odcinków z udziałem zmarłego 22 kwietnia 2017 Witolda Pyrkosza. Nie zobaczymy jednak na ekranie śmierci Mostowiaka seniora ani jego pogrzebu. Oznacza to, że najprawdopodobniej w serialu nie pojawi się Małgosia (Joanna Koroniewska), która według plotek miała zagrać w scenach pożegnania...