• Informacje na temat:

  joanna krupa 18 lat

Artykuły na temat: joanna krupa 18 lat
 • ...18-latka pochodzi z Dydni koło Sanoka i jest uczennicą III klasy Technikum Fryzjerskiego w Zespole Szkół nr 5 w Sanoku. Na casting do programu zgłosiła się w Rzeszowie. Płacząc, opowiedziała wówczas(...) reklamy maszynki do golenia. Niestety, najgorzej poradziła sobie w niej Ania. Na pożegnanie Joanna Krupa miała dla Koryto niespodziankę - klinika dr. Szczyta zadeklarowała się bezpłatnie usunąć jej...

 • Ach, co to będzie za ślub

  ...małżeństwa) walczy w sądzie o zmianę orzeczenia rozwodowego, nie godząc się, by starsza z ich dwóch nastoletnich córek - 14-letnia Aniela - mieszkała z ojcem i jego nową wybranką. Joanna Krupa(...) poznali się pięć lat temu na obozie integracyjnym. Monika Głodek i Robert Janowski - jak donoszą przyjaciele prezentera, ślub odbędzie się w sierpniu. "Monika wróciła z Ameryki z suknią ślubną...

 • Gwiazdy kupczą prywatnością

  ..." - deklarował. Nie musiało upłynąć wiele czasu, by parę można było zobaczyć na 18-stronicowej sesji z podróży poślubnej do Wenecji. Zdjęciom towarzyszyła rozmowa na tematy intymne. ( ZOBACZ(...), samotności i chorobie. W jednym z ostatnich pokazała również dorastającego syna. ( ZOBACZ ) Joanna Liszowska o każdej swojej miłości informuje na łamach kolorowych czasopism. ( ZOBACZ ) Mistrzynią farsy jest...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Trwają poszukiwania Top Model

  Katowice. Gang motocyklistów, a wśród nich Joanna Krupa i Michał Piróg. Huk motorów nie był wstanie odstraszyć czekających na rozpoczęcie castingu piękności. Każda liczyła, że to właśnie jej życie dzisiaj zmieni się o 180 stopni.

 • Wielkie zmiany! Mężczyźni w "Top Model"!

  W najbliższą niedzielę, 15 czerwca, rozpoczynają się castingi do kolejnej edycji programu "Top Model". Tym razem twórcy programu szukają nie tylko pięknych dziewczyn, które chcą zostać modelkami, ale również... przystojnych mężczyzn.

 • 4 nowości w jesienniej ramówce TVN-u

  W jesiennej ramówce TVN-u znalazły się cztery nowości: reality-show "Kto poślubi mojego syna", "Mama kontra mama" i "Żony z Hollywood" oraz dokumentalny serial "Szkoła".

 • Ruszają castingi do "Top model"

  Jesienią w TVN zobaczymy drugą edycję programu "Top Model. Zostań modelką". Pierwszy casting odbędzie się już 28 czerwca.