• Informacje na temat:

  joanna krupa finał

Artykuły na temat: joanna krupa finał
 • Joanna Krupa jednak pójdzie do sądu?! Ma dość!

  ..." - powiedziała modelka, której wydawało się, że rozstały się w zgodzie.  Teraz mówi, że zbyt długo była naiwna i sprawa znajdzie finał w sądzie. Jakby tego było mało, tydzień temu Joanna miała wypadek samochodowy...

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • Joanna Krupa przegrała w sądzie z byłą agentką!?

  Konflikt Joanny Krupy (39 l.) z byłą agentką Małgorzatą Leitner właśnie się zakończył. Jaki jest jego sądowy finał?

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Seksafera z Joanną Krupą w roli głównej! Wszystko wyszło na jaw!

  Joanna Krupa wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Zamiast cieszyć się nadchodzącymi narodzinami pociechy i szykowaniem wyprawki, modelka martwiła się o finał sprawy związanej z reklamowaniem usług erotycznych.  Kilka miesięcy temu w Miami jeden z tamtejszych seks-klubów dla swingersów wykorzystał wizerunek Joasi w celach promocyjnych.  Nielegalnie wykorzystano roznegliżowane zdjęcia...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Joanna Krupa chce ogłosić radosną nowinę! Zrobi to na antenie show!

  Joanna Krupa (39 l.) nie ma problemu z pokazywaniem w mediach swojego prywatnego życia. Nic dziwnego więc, że chciałaby również podzielić się wieścią o… ciąży!

 • Joanna Krupa: W "Top Model" ostro się kłócimy

  Roześmiana Joanna Krupa zdradziła nam, na co szczególnie zwracają uwagę jurorzy oraz czy głosując... zawiązują sojusze w słusznej sprawie.

 • Joanna Krupa szczerze o rozstaniu z mężem. Już nie ma szans na uratowanie małżeństwa?

  ...​Joanna Krupa (38 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoim rozstaniu z mężem. Wyznała, że początkowo bardzo to przeżywała, ale teraz jest pogodzona z losem. Co więcej, okazuje się, że ukochany… zaproponował jej odbudowanie małżeństwa! Jak na to zareagowała?

 • To ona wygrała "Top Model"!

  Zuzanna Kołodziejczyk została laureatką trzeciej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Finał telewizyjnego show odbył się w środę, 5 czerwca, w TVN.