• Informacje na temat:

  joanna krupa i narzeczony

Artykuły na temat: joanna krupa i narzeczony
 • Joanna Krupa zmienia narzeczonego! Tęskni za byłym mężem?!

  Joanna Krupa (38 l.) zakochała się po uszy w nowym wybranku. Niełatwo jednak jest zdobyć serce takiej kobiety jak Dżoana i Douglas musi się sporo natrudzić, żeby sprostać jej wymaganiom.

 • Krupa weźmie ślub w Krakowie

  To, że Joanna Krupa planuje stanąć na ślubnym kobiercu, nie jest żadną tajemnicą. Ale polska modelka i jej narzeczony Romain Zago chcą wziąć ślub w Krakowie!

 • Joanna Krupa wzięła ślub kościelny!

  Joanna Krupa (39 l.) i jej ukochany, Douglas Nunes, powiedzieli sobie sakramentalne "tak"!

 • Jestem bardzo fajną osobą

  Swoją karierę fotomodelki rozpoczęła w wieku kilkunastu lat. Jeden z magazynów nazwał ją najbardziej seksowną kobietą na świecie. Teraz stara się pomagać innym - walczy o prawa zwierząt i wybiera przyszłe polskie top modelki, które mogą powtórzyć jej sukces.

 • Joanna Krupa zaręczyła się! Pokazała pierścionek!

  Joanna Krupa (38 l.) właśnie pochwaliła się, że jej nowy ukochany Douglas oświadczył się jej. Pierścionek zaręczynowy robi wrażenie!

 • Joanna Krupa pokazała ukochanemu Polskę

  Narzeczony gospodyni modowego talent show "Top model. Zostań modelką" nie chciał dopuścić do tego, by jego ukochana, która obecnie służbowo przebywa w Polsce, usychała z tęsknoty za nim. Amerykański producent filmowy Douglas Nunes znalazł więc kilka wolnych dni w swoim napiętym grafiku i przyleciał z Joanną Krupą (39 l.) do jej ojczyzny. Amerykanin mógł być u nas tylko przez tydzień, zdążył...

 • Joanna Krupa już po ślubie! Ale niespodzianka!

  Ale niespodzianka! Jak donosi jedna z gazet, Joanna Krupa (39 l.) i jej ukochany Douglas są już po ślubie! Ceremonia miała być skromna, krótka i utrzymywana w tajemnicy. Podobno nie wiedzieli o niej nawet przyjaciele modelki.

 • Joanna Krupa już rozstała się z narzeczonym?!

  Dopiero co z radością informowała o ślubie, a już... rozstała się z ukochanym? Według informacji jednego z tabloidów, Joanna Krupa (39 l.) zerwała zaręczyny z Douglasem. O co poszło?

 • Joanna Krupa zaręczona?! Szokujący filmik ze świąt

  Joanna Krupa (38 l.) bardzo rozpaczała po rozstaniu z Romainem Zago (45 l.), ale postanowiła nie płakać po nim zbyt długo. Okazuje się, że celebrytka niedługo może ponownie wyjść za mąż!

 • Joanna Krupa jednak pójdzie do sądu?! Ma dość!

  Ostatnie miesiące są dla Joanny Krupy wyjątkowo pechowe. Dzieli czas między Stany Zjednoczone i Polskę: w Ameryce mieszka jej narzeczony, Douglas, a w kraju modelka realizuje zobowiązania zawodowe(...)" - powiedziała modelka, której wydawało się, że rozstały się w zgodzie.  Teraz mówi, że zbyt długo była naiwna i sprawa znajdzie finał w sądzie. Jakby tego było mało, tydzień temu Joanna miała wypadek samochodowy...