• Informacje na temat:

  joanna krupa piękna

Artykuły na temat: joanna krupa piękna
 • Joanna Krupa zdradziła imię dziecka! Mąż nie jest zadowolony!

  Joanna Krupa (40 l.) niedługo zostanie pierwszy raz mamą i jest tym faktem niesamowicie podekscytowana. Podczas rozmowy w "Dzień Dobry TVN" modelka wyjawiła, że ma już pomysł na imię dla maleństwa!

 • Myśleli, że to Joanna Krupa...

  Znana widzom z najchętniej oglądanej stacji na Śląsku - Telewizji TVS Silesia - prezenterka oraz dziennikarka Patrycja Tomaszczyk-Kindla wcieliła się w nietypową dla siebie rolę - modelki.

 • Joanna Krupa skrytykowana! Internauci nie mieli litości dla ciężarnej!

  Joanna Krupa (40 l.)niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko! Będąca w ciąży modelka nie zapomina o swoich fanach i od czasu do czasu publikuje coraz to nowe kadry i filmiki w mediach społecznościowych. Jej ostatnia aktywność spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony internautów, którzy zwrócili uwagę na obecny wygląd prowadzącej Top Model. Okazało się, że wśród komentarzy nie...

 • Joanna Krupa: Czesz, dżefczyny!

  Joanna Krupa - piękna modelka, prowadząca show "Top Model. Zostań modelką" - stała się prawdziwą ulubienicą internautów. Swoją popularność zawdzięcza jednak nie karierze w świecie mody, ale polsko-amerykańskiej wymowie.

 • Joanna Krupa (38 l.) i Dawid Woliński (40 l.) to nie jedyni celebryci, którzy postanowili wybrać się na greckie wakacje. Kto jeszcze skusił się na taką formę wypoczynku?

 • Krupa poprowadzi "Taniec z gwiazdami"?

  Jesienią ruszy 13. edycja "Tańca z gwiazdami". A producenci tego show już głowią się, co wymyślić, żeby przyciągnąć widzów.

 • Romain Zago przerwał milczenie! „Żadna kobieta nie może się równać z Joanną Krupą”!

  Joanna Krupa (38 l.) i Romain Zago (44 l.) nie ukrywają przed mediami emocji jakie związane są z ich rozwodem, który właśnie stał się faktem.

 • Podbiła USA. Teraz czas na Polskę!

  W USA ta kształtna blondynka jest gwiazdą. Teraz Joanna Krupa chce zabłysnąć i w ojczyźnie. Już ma propozycje!

 • Joanna Krupa nie może się z tym pogodzić! Oto cała prawda

  Joanna Krupa (40 l.) marzy o odzyskaniu figury sprzed ciąży. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to takie łatwe, jak myślała. Modelka na Instagramie pożaliła się, ile jeszcze musi zrzucić, by być z siebie zadowolona.

 • "Top Model": Ostatni casting!

  Na castingu w Warszawie dziewczyny przywitali Pani Krupa i Pan Piróg, którzy na Torwar przylecieli specjalnym helikopterem Top Model. Ich stylizacja na agentów nie była bezzasadna! To już ostatni casting, więc dziewczyny pretendujące do tytułu super modelki muszą przygotować się na ostre starcie z jurorami. Więcej szans, aby znaleźć się w drugiej edycji programu nie będzie!

Dyskusje na temat: joanna krupa piękna