• Informacje na temat:

  joanna krupa teksty

Artykuły na temat: joanna krupa teksty
 • Współpracownicy o Joannie Krupie

  Jaka prywatnie jest modelka Joanna Krupa i co sądzą o niej ci, którzy z nią pracują? Przeczytaj!

 • Aktorki w hołdzie Wisławie Szymborskiej

  Joanna Trzepiecińska, czyli niezapomniana Alutka Kossoń z "Rodziny zastępczej", przygotowuje się do premiery spektaklu muzycznego na podstawie tekstów Wisławy Szymborskiej, który w najbliższą sobotę wejdzie na afisz stołecznego Teatru Polskiego.

 • "Top Model" bez Krupy?!

  Castingi do drugiej edycji programu "Top Model", który okazał się wielkim sukcesem, rozpoczną się już wiosną. Tymczasem, jak dowiedział się "Super Express", nie wiadomo, czy pojawi się w nim Joanna Krupa. "Nie ma jeszcze pewności, że Joanna poprowadzi drugą edycję 'Top Model'. Nic nie jest podpisane" - powiedziała w rozmowie z dziennikiem menedżerka modelki. Nie ulega wątpliwości, że dużą część...

 • ...kościelnego z poprzednim partnerem, Zbigniewem Urbańskim. Tabloidy nieustannie pytały, dlaczego jeszcze nie została matką... Joanna Brodzik - po urodzeniu synów zagrała w nowym serialu Telewizji(...) sympatię wielu młodych ludzi. Teksty jej bohaterki wkradły się na stałe do mowy potocznej wielu serialowych fanów. Do dzieła, wybierzcie gwiazdę 2009 roku!

 • "Top Model" bez Joanny Krupy?

  Niewykluczone, że w drugiej edycji show "Top Model. Zostań modelką" zabraknie Joanny Krupy. Menedżerka "Dżoany" zdradza, że modelka nie podpisała jeszcze kontraktu ze stacją TVN.

 • "Wrzuciliśmy drugi bieg"

  Zespół Kulturka powstał w 1998 roku w Krakowie. Debiutancką płytę, "Nie chcę spać", wydał jednak dopiero w czerwcu 2004 roku. W nagrywaniu albumu wziął udział Paweł Mąciwoda-Jastrzębski, który wkrótce potem został basistą słynnej niemieckiej formacji Scorpions. Jedna z piosenek promujących krążek, "Miłość nad morzem", stała się sporym przebojem końca lata. Wokalistka Joanna Mendyka oraz Krzysztof