• Informacje na temat:

  joanna krupa viva

Artykuły na temat: joanna krupa viva
 • Joanna Krupa kłóci się z ukochanym o ślub! Nie będzie tak łatwo?!

  Joanna Krupa (39 l.) niedługo ponownie zostanie żoną. Razem z Douglasem planują ślub i okazuje się, że nie wszystko idzie po myśli modelki.

 • Joanna Krupa szczerze o rozstaniu z mężem. Już nie ma szans na uratowanie małżeństwa?

  ...​Joanna Krupa (38 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoim rozstaniu z mężem. Wyznała, że początkowo bardzo to przeżywała, ale teraz jest pogodzona z losem. Co więcej, okazuje się, że ukochany… zaproponował jej odbudowanie małżeństwa! Jak na to zareagowała?

 • "Najpiękniejsi" nagrali charytatywny teledysk

  W tym roku popularny plebiscyt "VIVA! Najpiękniejsi" zyska wymiar charytatywny. Akcję promuję teledysk, w którym wystąpili dotychczasowi laureaci, a niektórzy z nich odważyli się nawet zaśpiewać.

 • Te gwiazdy związały się z milionerami!

  ...... Joanna Krupa także nieźle trafiła w kwestii wyboru męża. Romain Zago jest bowiem bogatym biznesmenem i właścicielem ekskluzywnych klubów w Miami. Jego majątek szacowany jest na ok. 15 milionów(...) 1,5 miliarda złotych! Joanna Liszowska i Ola Serneke poznali się kilka lat temu. Dzisiaj małżonkowie wychowują dwie urocze córeczki, a Joanna większość czasu spędza w Szwecji. Do Polski...

 • Jacyków: Będę chodził w futrach

  Mimo że gwiazdy na całym świecie (w Polsce m.in. Agata Buzek i Joanna Krupa) potępiają zabijanie zwierząt i noszenie futer, 42-letni stylista nie rozumie, o co to całe zamieszanie: "Od zamierzchłych(...) Wyszyński z Międzynarodowego Ruchu na rzecz Zwierząt Viva, uważa, że ludzie powinni krytycznie podchodzić do zwyczajów i nie zabijać zwierząt tylko po to, by włożyć ich futro: "Co innego kiedyś, jak...

 • Najgłośniejsze rozstania 2017 roku

  ...rozstanie było ich wspólną decyzją, on prostuje jej słowa, mówiąc: "Viola się zakochała". Joanna Krupa i Romain Zago od lat tworzyli, wydawało się, szczęśliwy związek. Modelka sporo mówiła o tej miłości(...) być najważniejsza". Joasia tymczasem ciągle wyjeżdżała. "Tylko praca, praca i ciągle te pieski" - żalił się Zago. Krupa tłumaczyła, że mąż wiedział, na co się pisze, gdyż nigdy nie ukrywała przed nim...

 • "Najpiękniejsi" nagrali charytatywny teledysk

  W tym roku popularny plebiscyt "VIVA! Najpiękniejsi" zyska wymiar charytatywny. Akcję promuję teledysk, w którym wystąpili dotychczasowi laureaci, a niektórzy z nich odważyli się nawet zaśpiewać.

 • Kibicowaliśmy im w 2010 roku

  "Mam talent!" czy "Taniec z gwiazdami", "Top Model" czy "Zabij mnie śmiechem" - które programy rozrywkowe wzbudzały największe zainteresowanie Polaków w mijającym roku?