• Informacje na temat:

  joanna krupa wzrost

Artykuły na temat: joanna krupa wzrost
 • Zielińska nie znosi Koroniewskiej. Poszło o kasę!

  .... I dodaje: "Przed nią lody tej firmy reklamowały m.in. Joanna Krupa i Natasza Urbańska. Podobno kontrakt aktorki opiewał na sumę 250 tys. zł". Tymczasem Joanna Koroniewska ma dostać za reklamowanie(...)) i Joanna Koroniewska (34) nie pałają do siebie sympatią. "Gdy ta ostatnia zastąpiła na planie Marzenę Rogalską (42), praca przy 'Kocham Cię, Polsko' przestała być dobrą zabawą" - twierdzi pracownik ekipy...

 • Papierska podpisała kontrakt

  ...otworzyć - mówi Rubik. Młodym modelkom niezbędne są: cierpliwość, pracowitość i odporność psychiczna. - Poza tym ważny jest wzrost, fotogeniczność i to "coś", trudne do zdefiniowania. To "coś" posiada - według Rubik - Joanna Krupa, która namieszała w polskim show-biznesie swoją nietuzinkowością. - Ma trochę inny sposób bycia niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Jest pewna siebie...

 • Afery z Muchą ciąg dalszy

  ..., w którą włączyła się też Karolina Korwin-Piotrowska, koleżanka Dżoany z "Top Model". Znana z ostrych wypowiedzi Karolina zażartowała ze wzrostu Muchy, pisząc, że Krupa musiałby się schylić, żeby(...) mediach". Krupa w rozmowie z dziennikarzami tak skomentowała to wydarzenie: - Może to brak pewności siebie sprawia, że kobieta musi otulać się futrem podczas premiery filmu w centrum handlowym...

 • Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon "Top Model. Zostań Modelką" będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów.

 • Krupa: Już niczego nie ukryje

  Zaczynała karierę od sesji rozbieranych. Dzisiaj to ona rozdaje karty. Jak to zrobiła?

 • Wielkie zmiany! Mężczyźni w "Top Model"!

  W najbliższą niedzielę, 15 czerwca, rozpoczynają się castingi do kolejnej edycji programu "Top Model". Tym razem twórcy programu szukają nie tylko pięknych dziewczyn, które chcą zostać modelkami, ale również... przystojnych mężczyzn.

 • Cichopek niebezpieczna w sieci

  Cyberprzestępcy coraz częściej wykorzystują nazwiska i wizerunki polskich gwiazd do przyciągnięcia zainteresowania potencjalnych ofiar. Liderką tegorocznego rankingu "niebezpiecznych polskich gwiazd w sieci" została Kasia Cichopek.

 • Wygrała "Top Model". Ma kontrakt!

  Paulina Papierska - zwyciężczyni polskiej edycji programu "Top Model. Zostań modelką" - wciąż jest top tematem. Internauci się z niej śmieją, a ona, jak się okazuje, już współpracuje z agencją, do której należy sama Anja Rubik.

 • Kto zostanie "Top Model"?

  W środę, 1 grudnia, w finałowym odcinku "Top Model. Zostań modelką" zobaczymy trzy kandydatki do zwycięstwa w programie na wybiegu, podczas sesji oraz na planie zdjęciowym reklamówki. Która z nich zostanie "Top Model'?