• Informacje na temat:

  joanna krupa z ojcem

Artykuły na temat: joanna krupa z ojcem
 • Joanna Krupa bierze ślub! Kto zostanie jej mężem?

  Joanna Krupa (39 l.) wychodzi za mąż za Douglasa, biznesmena, którego poznała podczas spaceru z psami. Dobrą nowiną modelka podzieliła się na łamach jednego z magazynów. Po tym wyznaniu z pewnością już sypią się gratulacje.

 • Joanna Krupa już rozstała się z narzeczonym?!

  Dopiero co z radością informowała o ślubie, a już... rozstała się z ukochanym? Według informacji jednego z tabloidów, Joanna Krupa (39 l.) zerwała zaręczyny z Douglasem. O co poszło?

 • Joanna Krupa (38 l.) odkąd rozwiodła się z Romainem Zago (44 l.), korzysta z życia, ile tylko może. Jednak jest coś, do czego by się na pewno nie posunęła…

 • Joanna Krupa deklaruje w gazecie: "Jestem gotowa na to, by w końcu zostać matką"

  Joanna Krupa (38 l.) jest naprawdę zakochana! Jej nowym facetem jest niejaki Douglas. W wywiadzie modelka opowiada o swoim szczęściu oraz planach. Okazuje się, że czuje się gotowa na bycie mamą. Marzy o dwojgu dzieci.

 • Krupa spotkała się z ojcem po 12 latach

  Joanna Krupa , 31-letnia modelka i jurorka w programie "Top model", spotkanie z ojcem po dwunastu latach zapamięta jeszcze na długo.

 • "Wtedy straciłam kontakt z ojcem"

  W najtrudniejszych chwilach w Ameryce zostawił ją jedyny mężczyzna. Ale wraz z mamą i siostrą Joasia Krupa (32 l.) świetnie sobie sama poradziła...

 • "M jak miłość": Gwiazda w ciąży! Na baby shower zdradziła płeć dziecka!

  Baby boom trwa w najlepsze! Niedługo swoje pociechy powitają na świecie m.in. Joanna Krupa, Maria Konarowska i Joanna Jarmołowicz. Ta ostatnia, którą widzowie doskonale kojarzą m.in. z roli Katii w "M jak miłość", wyprawiła baby shower, na którym zdradziła płeć pociechy.

 • "Barwy szczęścia": Gwiazda serialu w ciąży!

  Wiele wskazuje na to, że u polskich gwiazd panuje istny baby boom! Niedawno radosną nowiną o ciąży za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się Malwina Buss, która przez kilka lat wcielała się w postać Natalii Zwoleńskiej w "Barwach szczęścia". Ojcem dziecka jest aktor - Tomasz Włosok.

 • Kourtney Kardashian zamrozi jajeczka! Przyjęła już zastrzyki hormonalne!

  ...pokaże na wizji. Przypomnijmy, że kilka lat temu na zamrożenie jajeczek zdecydowała się także Joanna Krupa, która również wpuściła kamery do gabinetu. *** Zobacz więcej materiałów z życia(...)Celebrytka jest mamą trojga dzieci, których ojcem jest jej były partner, Scott Disick. Para jednak rozstała się około dwa lata temu. Najstarsza Kardashianka nie traci nadziei, że w przyszłości...

 • Mąż Joanny Krupy o traumach z dzieciństwa: Macocha kazała jeść wymiociny!

  Od kilku miesięcy Joanna Krupa i jej małżonek chodzą na terapię, gdyż nie układa im się w łóżku. Oczywiście robią to na oczach widzów show "Real Housewives of Miami", w którym "Dżoana" jest gwiazdą(...) problemów w ich związku. Kazała im opowiedzieć o swoim dzieciństwie. Krupa wspominała czasy, gdy wraz z matką emigrowały do Stanów i jak brakowało im na początku pieniędzy, co sprawiło, że Joanna...

Dyskusje na temat: joanna krupa z ojcem
 • Re: Kto jest ojcem Kacpra?

  Hi ! Jak przyleciałam tu do polska , to od razu spodobał mi się ten serial ! Bardzo dobre wrażenie robi !