• Informacje na temat:

  joanna krupa zdjęcia z sesji

Artykuły na temat: joanna krupa zdjęcia z sesji
 • Joanna Krupa: Padł rekord na castingach do "Top Model"

  ...​Ruszyły zdjęcia do 6. sezonu programu "Top Model". Joanna Krupa zapowiada, że będzie to bardzo interesująca edycja i zdradza, że na castingi stawiła się rekordowa liczba osób.

 • Joanna Krupa opublikowała nagie zdjęcie!

  Joanna Krupa (35 l.) po raz kolejny postanowiła zwrócić na siebie uwagę.

 • Joanna Krupa tak odważnego nagrania na Instagramie jeszcze nie zamieszczała!

  Joanna Krupa (37 l.) przyzwyczaiła już nas do tego, że nie należy do przesadnie wstydliwych i pruderyjnych osób. Właśnie kolejny raz to udowodniła.

 • Joanna Krupa zagra w filmie Bromskiego

  Blond piękność Joanna Krupa , modelka i aktorka mieszkająca na stałe w USA, zagra w nowym filmie Jacka Bromskiego "Uwikłanie". Wcieli się w lekarkę.

 • Ostatni casting do "Top model"

  ..., że mają szansę powtórzyć sukcesy Anji Rubik czy Anny Jagodzińskiej. O ich losie zdecyduje jury w składzie: słynna polska modelka Joanna Krupa, projektant mody Dariusz Woliński, fotograf Mariusz(...) przyszła Top Modelka powiedziała PAP Life Joanna Krupa, członkini jury. "Musi mieć urodę, musi mieć osobowość, wyjątkową energię. Ja szukam czegoś innego niż Marcin czy Dawid, nie szukam dziewczyn, które są...

 • Gwiazdy kupczą prywatnością

  ..." - deklarował. Nie musiało upłynąć wiele czasu, by parę można było zobaczyć na 18-stronicowej sesji z podróży poślubnej do Wenecji. Zdjęciom towarzyszyła rozmowa na tematy intymne. ( ZOBACZ(...), samotności i chorobie. W jednym z ostatnich pokazała również dorastającego syna. ( ZOBACZ ) Joanna Liszowska o każdej swojej miłości informuje na łamach kolorowych czasopism. ( ZOBACZ ) Mistrzynią farsy jest...

 • Papierska podpisała kontrakt

  ...- według Rubik - Joanna Krupa, która namieszała w polskim show-biznesie swoją nietuzinkowością. - Ma trochę inny sposób bycia niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Jest pewna siebie(...) - mówi magazynowi "Takie jest życie" prezes agencji D'Vision, Lucyna Szymańska. Rubik nie wyklucza w przyszłości spotkania z Papierską na wybiegu lub sesji zdjęciowej: - Paulinie, co prawda...

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • Myśleli, że to Joanna Krupa...

  Znana widzom z najchętniej oglądanej stacji na Śląsku - Telewizji TVS Silesia - prezenterka oraz dziennikarka Patrycja Tomaszczyk-Kindla wcieliła się w nietypową dla siebie rolę - modelki.

 • "Top Model": Kto odpadnie tym razem?

  W zeszłym tygodniu z programu odpadła Karolina, ale chyba już nikt o tym w Domu Modelek nie pamięta. Dziewczyny skupiły się na kolejnych zadaniach. Jakich?