• Informacje na temat:

  joanna krystyna

Artykuły na temat: joanna krystyna
 • Krystyna Janda i Joanna Szczepkowska: Konflikt aktorek nadal żywy! "Nie zamierzam przepraszać"

  Dlaczego Krystyna Janda (65 l.) i Joanna Szczepkowska (65 l.) tak szybko przeszły od przyjaźni do wrogości i wojny ciągnącej się przez wiele lat?

 • Zrekonstruowana "Kronika wypadków miłosnych"

  Cyfrowa premiera filmu "Kronika wypadków miłosnych" Andrzeja Wajdy na podstawie scenariusza Tadeusza Konwickiego odbyła się 2 lutego w warszawskim kinie Kultura. Gośćmi pokazu organizowanego przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich byli twórcy i aktorzy zrekonstruowanego cyfrowo filmu.

 • ​"Na Wspólnej“: Krystyna wyzna Joannie, że jest jej babcią a nie matką!

  ...czasach, zwłaszcza w małym miasteczku, gdzie mieszkaliśmy, ludzie wytykaliby ją palcami i nie miałaby życia. Dlatego wspólnie z tatą postanowiliśmy udawać, że jesteś młodszą siostrą Ani. Krystyna(...) Joannę, lecz ta bez słowa wyjdzie. Ania dogoni ją na ulicy i spróbuje się wytłumaczyć. - Całe życie mnie okłamywałaś! - wyrzuci jej z nienawiścią Bergowa. - Wszyscy mnie oszukiwaliście! Joanna...

 • Jan Englert z nagrodą "Człowieka Teatru"

  Jan Englert - znany aktor, ale też reżyser i pedagog - został laureatem drugiej edycji nagrody im. Zygmunta Huebnera; otrzymał tytuł Człowieka Teatru. "Czuję się zażenowany własną małością. Wszystko, co w życiu zrobiłem, zawdzięczam moim mistrzom. Sam niczego nie wymyśliłem, po prostu kradłem. Całe życie kradłem" - stwierdził nagrodzony artysta.

 • Zofia Zborowska i Joanna Moro na wojennej ścieżce? Poszło o ciążę!

  Jak donosi "Na Żywo", swoją decyzją o usunięciu z repertuaru "Lekcji stepowania" dyrektor Och-Teatru Krystyna Janda podzieliła występujące w nim aktorki...

 • Magdalena Zawadzka: Nie narzekam

  "Lilka - cud miłości" - to będzie poetycki i śpiewany portret niezwykłej kobiety, rozpisany na cztery doskonałe aktorki. Powstaje przedstawienie oparte na wierszach, dzienniku, wspomnieniach, notatkach i listach poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, przez przyjaciół i rodzinę pieszczotliwie nazywanej Lilką. Jedną z ról gra w nim Magdalena Zawadzka.

 • "Klan": Dlaczego Krystyna zostaje w Bostonie?

  Profesor z USA oceni, że Krystyna (Agnieszka Kotulanka) ma spore uszkodzenia mózgu. Paraliż, który dotknął połowy twarzy, już się nie cofnie. Podobnie jak kłopoty z mową. Dlatego Lubiczowa zdecyduje się zostać w Bostonie i wziąć udział w testach klinicznych nowego, bardzo obiecującego leku. Poznaj szczegóły!

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • "Na Wspólnej": Joanna pokłóci się z siostrą o ostatnią wolę matki!

  ...o leczenie Gdy w 2750. odcinku "Na Wspólnej" siostry wybiorą się razem w odwiedziny do mamy, Krystyna ucieszy się, że w końcu ma przy sobie swoje ukochane córki, jednocześnie zdając sobie sprawę, jak(...) przedłużyć jej życie. Joanna zapewni, że zrobią z siostrą, co w ich mocy, żeby mama zgodziła się na leczenie. Ania jednak stanowczo się temu sprzeciwi. Wytłumaczy siostrze, że mama nie chce wydłużać swojego...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

Zdjęcia na temat: joanna krystyna
Wideo na temat: joanna krystyna
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2755.

  Z mamą Joanny jest bardzo źle. Lekarze uznają, że radioterapia nie ma już sensu. Ciepiąca Krystyna namawia męża, żeby powiedzieli w końcu córce prawdę. Joanna musi wiedzieć, że nie umiera jej matka! Iza spędza z Klementynką fajne chwile na campingu. Córka mówi Brzozowskiej, że bardzo by chciała, żeby ich rodzina się nie rozpadła. Iza obiecuje, że zrobi co w jej mocy.

 • "M jak miłość": Prysznic w Bistro!

  Pomysł "bociankowego" przywiozła prosto ze Stanów Anka (Weronika Rosati). To właśnie dzięki niej cały bar zostanie przystrojony na różowo (Zduńska nosi pod sercem dwie córeczki), a Magda (Anna Mucha), Julka (Joanna Kuberska), Aga (Ina Sobala), Krystyna (Hanna Mikuć) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przygotują Kindze tort i piękne prezenty dla dziewczynek. Przyszła mama będzie niezwykle

Dyskusje na temat: joanna krystyna