• Informacje na temat:

  joanna kuklińska żona

Artykuły na temat: joanna kuklińska żona
 • Serialowe rodzeństwa, czyli koneksje gwiazd "O mnie się nie martw"

  Kochają się i wspierają czy rywalizują ze sobą? Siostry Joanna Kulig i Justyna Schneider oraz bracia Stefan i Józef Pawłowscy podążają własnymi ścieżkami, ale interesują się karierami rodzeństwa...

 • Serialowy przewodnik

  ...trójmiejskiej fundacji i ceniony prawnik. Podejrzenia padają na jego współpracowników. Śledztwem kieruje komisarz Tomasz Nowiński. Agnieszka postanawia się rozwieść. Aż po sufit! odc.7 Joanna martwi się(...), że jest on erotomanem. Jego żona żąda rozwodu. Po jej stronie stają wszystkie kobiety z osiedla. Osamotniony mężczyzna znajduje zrozumienie u Kiepskiego i Paździocha. Ojciec Mateusz 14 odc.180

 • Nowe polskie filmy w 2013 roku

  Życiorysy Lecha Wałęsy i Ryszarda Kuklińskiego, Powstanie Warszawskie, los cygańskiej poetki Papuszy i historia Karola Kota, seryjnego mordercy z Krakowa - stały się tematami lub inspiracjami dla znanych polskich reżyserów przy tworzeniu ich nowych filmów.

 • Rozpoczął się 38. festiwal filmowy w Gdyni

  Filmem "Papusza" Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze rozpoczął się w poniedziałek wieczorem 38. festiwal filmowy w Gdyni. Podczas najważniejszej polskiej imprezy poświęconej rodzimej kinematografii 14 filmów walczyć będzie o główną nagrodę festiwalu - Złote Lwy.

 • "Jack Strong": Hollywoodzki trend

  Zakończono prace nad muzyką do thrillera szpiegowskiego w reżyserii Władysława Pasikowskiego pt.: "Jack Strong". Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezwykle utalentowany kompozytor Jan Duszyński. Niesamowite brzmienie film będzie zawdzięczał Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, która wykonała muzykę Duszyńskiego.