• Informacje na temat:

  joanna kulig mąż

Artykuły na temat: joanna kulig mąż
 • Joanna Kulig urodziła

  Joanna Kulig (36 l.) i jej mąż, reżyser Maciej Bochniak (34 l.), kilka dni temu zostali rodzicami. Chłopiec prawdopodobnie będzie nosił imię Jan.

 • Joanna Kulig i Maciej Bochniak: Bez buziaków na planie

  Joanna Kulig - aktorka, Maciej Bochniak - reżyser. To małżeństwo jest dziś najgorętszą parą polskiego kina.

 • Joanna Kulig: Decyzja już zapadła

  ...młodsza Justyna nie chciała wygrzewać się w blasku słynnej siostry, dlatego zmieniła nazwisko z Kulig na Schneider, po prababci. Joanna robiła karierę i wyszła za mąż za Macieja Bochniaka. Nie myśleli(...)Od kilku miesięcy oczy całego świata zwrócone są w stronę Joanny Kulig (36 l.), dla której rola w nominowanej do Oscara w trzech kategoriach "Zimnej wojnie" stała się przepustką do międzynarodowej...

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • Joanna Kulig: Jej małżeństwo przechodzi trudny czas

  Wiosną w warszawskim parku można było spotkać uśmiechniętą Joannę Kulig (37 l.) z wózkiem i jej męża, Macieja Bochniaka (35 l.) dumnie niosącego synka. Cieszyli się z narodzin pierworodnego Jasia(...)" i bycie mamą są wyzwaniem, ale daję radę - wyznała. Liczyła, że we Francji będzie towarzyszył jej mąż. Ale stało się inaczej, bowiem ukochany zaczął zdjęcia do swojego filmu pt. "Magnezja". Co ciekawe...

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

 • Joanna Kulig niedawno urodziła. Pracuje na dwa etaty!

  Joanna Kulig (36 l.) stara się łączyć pracę z macierzyństwem. Dużym wsparciem jest dla niej mąż, Maciej Bochniak (35 l.).

 • Joanna Kulig w filmie o disco polo

  Joanna Kulig chce zagrać w filmie fabularnym o disco polo, który miałby wyreżyserować jej mąż Maciej Bochniak. Jak powiedziała aktorka, jeśli plany twórców się powiodą, zdjęcia ruszą w czerwcu. W obsadzie znalazłby się też m.in. Mateusz Kościukiewicz - dodała Kulig.

 • Joanna Kulig przerywa swój hollywoodzki sen!

  Joanna Kulig (36 l.) niedawno została mamą. Jej radości nie zmącił brak Oscara dla „Zimnej wojny”. Teraz czas na podjęcie kolejnych ważnych decyzji...

 • Kulig nieźle zabiegana

  Joanna Kulig jest ostatnio jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Możemy ją oglądać m.in. w amerykańskim filmie "Hansel i Gretel. Łowcy czarownic". Już niebawem zobaczymy ją z kolei w nowym serialu "Na krawędzi".

Dyskusje na temat: joanna kulig mąż
 • Re: Joanna Kulig odmówiła mężowi

  nie wiem, może Joanna chce dzieci ale ten jej mąż jakiś taki niedojrzały, oderwany artysta, czy on chce i może mieć dzieci, no nie wiem, mam wrażenie że to będzie się odwlekać a czas nie jest sprzymierzeńcem zwłaszcza dla kobiet i pierwszego dziecka, to przecież oczywiste..

 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  a co będzie, jak dziecko okaże sie czarne?

 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  Zamiast pisać komentarze gdybać analizować, rozmieniać się na drobne, co i jak dalej powinniście życzyć Pani Kulig żeby wraz z rodziną udało jej się zrobić jak już nie karierę (bo nawet nie wiemy czy ona tego chce i czy jej mąż tego chce) to chociaż kilkanaście ciekawych filmów bo na to zasługuje i my jako Polacy też zasługujemy na to żeby się o polskich aktorach na świecie mówiło i ich

 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  uważam, że Pacuła była lepsza... niestety, podejmowała złe wybory... albo mąż podejmował je za nią..

 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  Ja urodziłam sią w Polsce ale nigdy w życiu nie porzuciła bym rodziców bo to oni dali mi życie a mój dom jest tam gdzie jest moja rodzina którą w dorosłym wieku założyłam,tam gdzie mój mąż i moje dzieci tam jest mój dom bez względu na kraj.

 • Re: "O mnie się nie martw": Hit czy kit? Kto rozczarował widzów, a kto zabłysnął?

  Karolak to już wszędzie był więc myśleli, że skoro taki popularny to przyniesie sukces serialowi. Uwielbiam O mnie się nie martw. Joanna Kulig jest świetną aktorką, Paweł Domagała jest po prostu(...) zbliżony do prawdziwego życia.Jeśli jesteś bezrobotny i ledwo wiążesz koniec z końcem chcą odebrać ci dzieci.Były mąż-bezrobotny gnębi cię i nie daje ci spokoju.Normalnie świetny ten serial.Najlepszy