• Informacje na temat:

  joanna kulig wyszła za mąż

Artykuły na temat: joanna kulig wyszła za mąż
 • Joanna Kulig: Decyzja już zapadła

  ...młodsza Justyna nie chciała wygrzewać się w blasku słynnej siostry, dlatego zmieniła nazwisko z Kulig na Schneider, po prababci. Joanna robiła karierę i wyszła za mąż za Macieja Bochniaka. Nie myśleli o powiększaniu rodziny, koncentrowali się na pracy. Z kolei Justyna od razu postawiła na rodzinę. Wyszła za mąż i urodziła syna Antka. - Dzisiaj Aśka, która niebawem sama zostanie mamą, dopytuje się...

 • "Zbrodnia": Boczarska i Pazura w nowym serialu

  Gdy Bałtyk wyrzuca ciało, kończy się urlopowa sielanka na Helu. Bohaterowie nowego serialu "Zbrodnia" muszą zmierzyć się z mrocznymi zagadkami z przeszłości, o której chcieli zapomnieć.

 • Joanna Kulig bez Oscara, ale i tak ma co świętować

  ..."Zimna wojna" nie dostała Oscara. Także Joanna Kulig (36 l.) musiała obejść się smakiem. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Okazuje się, że aktorka i tak odniosła sukces.

 • Joanna Kulig i Anna Czartoryska o małżeństwie

  Według Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej i Joanny Kulig trzydziestka to idealny wiek dla kobiety, by zacząć planowanie małżeństwa i zakładanie rodziny. Aktorki uważają, że stereotyp trzydziestoletniej starej panny powoli przestaje funkcjonować, a kobiety w tym wieku stają się coraz bardziej niezależne i świadome swoich potrzeb.

 • "O mnie się nie martw": Czy Iga i Marcin staną wreszcie na ślubnym kobiercu?

  W 4. serii "O mnie się nie martw" Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) cieszyć się będą swoją miłością i skupią się na łączącym ich uczuciu. Nie znaczy to, że do ich wspólnego życia zapuka nuda...

 • Kulig nieźle zabiegana

  Joanna Kulig jest ostatnio jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Możemy ją oglądać m.in. w amerykańskim filmie "Hansel i Gretel. Łowcy czarownic". Już niebawem zobaczymy ją z kolei w nowym serialu "Na krawędzi".

 • Czuła materialistka

  ...- Sylwia wzięła ślub z rozsądku, dla pieniędzy, jednak potrafi okazać też uczucie swojemu mężowi - sędziemu Zawadzie - opisuje swoją bohaterkę aktorka Joanna Kulig. Czy jednak naprawdę wszystko o nim wie?

 • "O mnie się nie martw": Ona jedna, a ich czterech, czyli miłosne perypetie Igi M.

  W 2. sezonie "O mnie się nie martw“, który wystartuje w piątek 6 marca o godz. 20.10 w TVP2, wokół Igi (Joanna Kulig) będzie kręciło się aż czterech przystojniaków! Dla którego z nich Małecka zacznie ćwiczyć tekst: "Kocham Cię“?

 • "O mnie się nie martw": Iga i Marcin rozstaną się?

  Iga (Joanna Kulig) najpierw dowie się, że Marcin (Stefan Pawłowski) ma przed nią tajemnice, a potem przyłapie go w ramionach Ewy (Katarzyna Maciąg). Młody Kaszuba z kolei zarzuci ukochanej, że myśli tylko o sobie... Czy to oznacza koniec ich związku?

 • "Zbrodnia": Nadmorska tajemnica z Boczarską i Zielińskim

  ...aktor. - Dodam jeszcze, że punktualny i niezwykle precyzyjny, co w serialu kryminalnym jest ważne - mówi Joanna Kulig, grająca młodą policjantkę, która zostaje asystentką komisarza Tomasza(...) - mówi Magdalena Boczarska, która przed chwilą, pod czujnym okiem operatora Witolda Płóciennika wcielała się w postać Agnieszki Lubczyńskiej. Jej bohaterce na pozór nic nie brakuje, wyszła bogato za...