• Informacje na temat:

  joanna kurowska teatr

Artykuły na temat: joanna kurowska teatr
 • Joanna Kurowska dostała rolę w serialu "O mnie się nie martw"

  ...jedną rolę. A potem mówi się, że Kurowska jest aktorką jednej roli. Wierzę, że reżyserzy przełamią te stereotypy. Mam teatr, estradę, kabaret, serial. Jest co robić. Tymczasem postarzającą rolę(...) każdym dniem, nawet jeśli czasem jest to trudne. I dziś szczególnie doceniam to, że mogę grać i dawać publiczności z siebie to, co mam najlepszego - mówi Joanna Kurowska. *** Zobacz więcej o gwiazdach:

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • Joanna Kurowska do końca walczyła o męża!

  To była wielka miłość. Przez lata Joanna Kurowska (49 l.) u boku Grzegorza (†55 l.) wiodła szczęśliwe życie. Ale podstępna choroba zniszczyła wszystko. Odebrała jej męża.

 • Śpiewają piosenki Agnieszki Osieckiej

  15 piosenek Agnieszki Osieckiej z muzyką Wojciecha Solarza znalazło się na płycie "Kochankowie z ulicy Kamiennej". Utwory powstawały do programów Studenckiego Teatru Satyryków, a wykonują je m.in. Piotr Fronczewski, Joanna Kurowska i Zbigniew Zamachowski.

 • Rewolucja w życiu Joanny Kurowskiej!

  Joanna Kurowska (49 l.) próbuje wrócić do normalności...

 • Andrzej Grabowski "chory z urojenia"

  Już 17 września w Teatrze 6. piętro w Warszawie zobaczymy spektakl "Chory z urojenia" Moliera z główną rolą Andrzeja Grabowskiego.

 • Teatry pełne serialowych gwiazd!

  Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", zachwyciła w sobotę widzów Teatru 6. Piętro. Podczas gdy Gosia grała w premierowym przedstawieniu "Edukacji Rity", w innym teatrze - w Komedii - trzy wybitne aktorki wcielały się w zwariowane siostry w komedii "Furie". Dwie premiery na dwóch różnych scenach przyciągnęły w sobotę do teatrów mnóstwo gwiazd.

 • Kto w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach?

  Janusz Zaorski, Jerzy Satanowski, Hanna Banaszak, Marta Lipińska, Emilian Kamiński, Edward Linde Lubaszenko, Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska, Jan Wołek, Jan Wieczorkowski, Maciej Zakościelny i Antoni Pawlicki odsłonili w piątek, 5 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

 • "O mnie się nie martw": Wszystko o Dorocie, młodszej siostrze Igi Małeckiej

  W życiu Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski) niespodziewanie pojawi się siostra Małeckiej - Dorota (Angelika Kurowska). Dziewczyna okaże się naiwną marzycielką wierzącą, że w Warszawie znajdzie idealnego mężczyznę...

 • Spotkania fanów m.in. z Ewą Kasprzyk ( "Kochankowie z Marony" ) i Adamem Ferencym ( "Palimpsest" ), spektakle teatralne, tradycyjne już nocne kino na plaży oraz wieczorny koncert Krzysztofa Kiljańskiego zakończyły w niedzielę, 9 lipca trzydniowe Lato z Gwiazdami w Międzyzdrojach.

Zdjęcia na temat: joanna kurowska teatr