• Informacje na temat:

  joanna liszowska i szwed

Artykuły na temat: joanna liszowska i szwed
 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska jest już po rozwodzie!

  Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", rozstała się z mężem. Ze szwedzkim biznesmenem Olą Serneke rozwiodła się już rok temu, o czym właśnie poinformowała w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych!

 • Joanna Liszowska: Kocha i... tyje

  "Szczupaczkiem" nie była nigdy. Ale teraz dosłownie z tygodnia na tydzień przybywa jej kilogramów... Choć Joanna Liszowska wygląda coraz "lepiej", ani trochę się tym nie przejmuje!

 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska musi wybrać: rodzina czy kariera?

  Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z „Przyjaciółek”, stoi przed najtrudniejszym wyborem w swoim życiu. Jej mąż chce, by rzuciła aktorstwo i na stałe przeniosła się do Szwecji!

 • Liszowska z Ibiszem

  W sobotę, 15 września, zadebiutuje nowy program Polsatu "Studio Weekend". Bohaterami pierwszego odcinka będą między innymi: Joanna Liszowska, Filip Bobek oraz Jan Nowicki i jego żona Małgorzata Potocka.

 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska będzie miała własny klub sportowy?

  ...​Niewykluczone, że Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", zostanie wkrótce... maskotką szwedzkiej drużyny piłkarskiej. Mąż aktorki zamierza bowiem kupić klub sportowy!

 • Duet Ibisza z Liszowską!

  Odcinka pełnego niespodzianek mogą spodziewać się widzowie "jak Oni śpiewają". W sobotę na scenie zaprezentują się duety byłych finalistów z poprzednich czterech edycji programu i obecnych uczestników show. A na deser wspólny występ prowadzących: Joanny Liszowskiej i Krzysztofa Ibisza!

 • Joanna Liszowska po aferze ma więcej pracy. Jej rola została rozbudowana!

  Joanna Liszowska (37 l.) w nowym roku nie będzie miała chwili wytchnienia!

 • Co dalej z Liszowską?

  Joanna Liszowska rozpala męską część widowni, jednak już niedługo trudno będzie ją zobaczyć w telewizji.

 • Narzeczony porzucił Liszowską!

  Joanna Liszowska i jej Szwed Ola Serneke nie są parą już od co najmniej miesiąca. Aktorka podobno "nie może się pozbierać po rozstaniu".

 • Liszowska rozkapryszoną celebrytką

  Joanna Liszowska jest rozkapryszoną celebrytką! Oczywiście tylko w serialu "Na Wspólnej" . Zagra w nim Anitę Wrzos - gwiazdę telenoweli, która uwielbia błyszczeć za wszelką cenę i do perfekcji opanowała sztukę manipulacji.

Dyskusje na temat: joanna liszowska i szwed
 • Re: "Przyjaciółki": Joanna Liszowska musi wybrać: rodzina czy kariera?

  Najbogatszy Szwed i ma 20 milionów Euro, fiu fiu. To tam bieda chyba jest. Co to za pieniądze? On nie jest bogaty, ledwie zamożny.

 • Re: Egzotyczne rysy zawdzięcza swojemu...

  Zmuda-Trzebiatowska, Joanna Liszowska, czy Joanna Mucha. (ta ostatnia podobno się nieźle wczuwala). pozdrawiam ;) ~~dziennikarz~~(...)po pierwsze - jesli ktos jest od wszystkiego, to jest zazwyczaj do niczego. po drugie: pani Ola Szwed ma za soba bardzo ciekawą karierę na imprezach z cyklu Bukkake Cumshot Party for Celebs

 • Re: Egzotyczne rysy zawdzięcza swojemu...

  Zmuda-Trzebiatowska, Joanna Liszowska, czy Joanna Mucha. (ta ostatnia podobno się nieźle wczuwala). pozdrawiam ;) ~~dziennikarz~~ czy aby na pewno chodzi o JOANNE MUCHE ????????????(...)po pierwsze - jesli ktos jest od wszystkiego, to jest zazwyczaj do niczego. po drugie: pani Ola Szwed ma za soba bardzo ciekawą karierę na imprezach z cyklu Bukkake Cumshot Party for Celebs

 • Re: Egzotyczne rysy zawdzięcza swojemu...

  Zmuda-Trzebiatowska, Joanna Liszowska, czy Joanna Mucha. (ta ostatnia podobno się nieźle wczuwala). pozdrawiam ;) ~~dziennikarz~~ Oczywiście chodzilo mi o ANNĘ MUCHĘ. przepraszam za literówkę. Moje(...)po pierwsze - jesli ktos jest od wszystkiego, to jest zazwyczaj do niczego. po drugie: pani Ola Szwed ma za soba bardzo ciekawą karierę na imprezach z cyklu Bukkake Cumshot Party for Celebs