• Informacje na temat:

  joanna liszowska sylwester

Artykuły na temat: joanna liszowska sylwester
 • Joanna Liszowska w sylwestra zaskoczy. Czym?

  Joanna Liszowska (35 l.) po urodzeniu córki Stelli wraca do gry. Aktorka nie tylko planuje wrócić na stałe do Polski, ale i reaktywować swoją karierę wokalną.

 • Sylwester gwiazd "Na dobre i na złe"

  Trzy urodziwe bohaterki popularnego serial u "Na dobre i na złe": Joanna Liszowska, Anita Sokołowska oraz Olga Bończyk, mają zdecydowanie odmienne pomysły dotyczące powitania Nowego Roku. Jedna z nich zamierza zostać w domu, druga sylwestra spędzi na stoku narciarskim, natomiast trzecia ostatni wieczór roku spędzi w... pracy!

 • Liszowska wybrała teatr

  Joanna Liszowska zrezygnowała z sylwestrowego koncertu na rzecz spektaklu w częstochowskim teatrze. Nina Terentiew staje na głowie, by aktorka zmieniła zdanie.

 • Sylwester: Gdzie się bawić?

  Tradycyjnie już w ostatnim czasie o miano największej imprezy sylwestrowej rywalizują plenerowe koncerty organizowane w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

 • "Przyjaciółki": Ma przed sobą bardzo pracowite miesiące

  Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Aktorka właśnie wróciła na plan serialu Telewizji Polsat, przygotowuje się do nagrania płyty, a w dodatku wiosną poprowadzi nowe show!

 • Sylwester 2013: Klęska TVN, absolutny triumf Polsatu

  Ponad 4,3 mln widzów świętowało sylwestra z Polsatem - stacja w ostatni dzień roku zdecydowanie pokonała konkurencję. Katastrofalnie wypadł TVN, który powrócił z sylwestrową imprezą po kilku latach.

 • Wielkie finały seriali

  ...również stan zdrowia Patrycji (Joanna Liszowska). W czasie spotkania z przyjaciółkami Kochan nagle zemdleje, a badania w szpitalu potwierdzą, że jej stan jest bardzo ciężki... Nie wiadomo, czy dane nam(...) o omdlenie, a nawet, jak sam będzie sugerował, zawał. Z kolei Lucy (Ilona Ostrowska) powie Kusemu (Paweł Królikowski) o swojej decyzji... Solejukowie (Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski) postanowią pozbyć...

 • Sylwestrowa Moc Przebojów

  Niezależnie od aury wspaniale zapowiada się tegoroczny Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie. Dziesiątki tysięcy krakowian będą wspólnie bawić się przy utworach polskich i światowych gwiazd.

 • To Cichopek miała poprowadzić "Tylko Taniec". Wygryzła ją...

  ...zasiądą Anna Jujka, Joanna Liszowska, Michał Malitowski i Alan Andersz. Dr Pomponik zastanawia się, czy to już oficjalne złamanie kariery Cichopek?

 • Liszowska i Ola wciąż razem

  Zapadła się pod ziemię, ale... nie dlatego, że odchorowuje miłosny zawód. Joanna Liszowska (32 l.) ma dużo pracy, a w wolnych chwilach nadal bywa w Szwecji. I wbrew plotkom, planuje z ukochanym Olą wspólną przyszłość!

Zdjęcia na temat: joanna liszowska sylwester