• Informacje na temat:

  joanna miecugow

Artykuły na temat: joanna miecugow
 • Niespełnione marzenie Grzegorza Miecugowa

  Świat jego bliskich bezpowrotnie legł w gruzach. Po blisko sześciu latach Grzegorz Miecugow (†61) przegrał walkę z chorobą nowotworową. Nie zdążył zrealizować swojego największego marzenia.

 • Uwielbia plotki

  ...szefowej, bo towar powinien być sprzedany, z drugiej zaś spotyka się z krytyką. Róża (Joanna Orleańska) prowadzi stoisko z ekskluzywną odzieżą i trzeba robić tak, żeby klienci byli zadowoleni(...) Miecugowa. Pretekstem były 50. urodziny radiowej Trójki. Jest to komedia kryminalna o trójce socjologów, którzy potrzebują pieniędzy. Na scenie w każdym spektaklu pojawia się około 40 osób - plejada...

 • "Tomasz Lis - najcenniejszym człowiekiem mediów"

  ..., aktorka - 376 tys. 39. Hanna Lis, dziennikarka - 372 tys. 40. Zbigniew Boniek, sportowiec - 367 tys. 41. Joanna Brodzik, aktorka - 366 tys. 42. Robert Gawliński, piosenkarz - 363 tys. 43. Maciej(...). Tomasz Karolak, aktor - 312 tys. 68. Anna Przybylska , aktorka - 310 tys. 69. Grażyna Torbicka, prezenterka - 310 tys. 70. Cezary Żak, aktor - 310 tys. 71. Grzegorz Miecugow, dziennikarz - 308 tys...

 • Napisała książkę o kotach!

  ...wydawnictwa. W książce można znaleźć rozmowy m.in. z Ewą Bem, Olgą Bończyk, Joanną Chmielewską, Katarzyną Dowbor, Alanem Starskim, Grzegorzem Miecugowem, Tomaszem Raczkiem, Piotrem Pręgowskim, Zbigniewem...

 • Aktor Borys Szyc, kompozytor Piotr Rubik i dziennikarze Tomasz Lis, Grzegorz Miecugow oraz Tomasz Sianecki znaleźli się w gronie laureatów tegorocznych Wiktorów - nagród dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych przyznanych w niedzielę, 3 czerwca, w Warszawie.

 • List w obronie dziennikarki TVP

  Kilkudziesięciu dziennikarzy i publicystów zaprotestowało przeciwko oskarżeniom wysuwanym przeciwko Joannie Lichockiej, która jest podejrzewana o możliwość ujawnienia pytań sztabowi PiS przed ostatnią debatą prezydencką.

 • Wiktory: Kto ma szansę na statuetkę?

  Agata Kulesza, Marcin Dorociński, Kamil Bednarek i Dawid Podsiadło, to tylko część gwiazd, które otrzymały nominacje do tegorocznych Wiktorów. Gala rozdania Wiktorów odbędzie się 29 marca na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Komu przypadną "Wiktory"?

  W niedzielę, 3 czerwca, w Warszawie odbędzie się 22. gala rozdania Wiktorów i SuperWiktorów - nagród dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych.

 • Piotr Rubik autorem muzyki do "Rysia"

  Ryszard Ochódzki, główny bohater komedii "Ryś", zostanie posłem na Sejm i kandydatem na prezydenta Polski; pierwsze sceny komedii w reżyserii Stanisława Tyma obejrzeli już przedstawiciele branży filmowej, za kilka dni zobaczą je widzowie w kinach - poinformowała w środę, 13 grudnia, reprezentująca dystrybutora komedii firma Big Bang PR. Muzykę do "Rysia" skomponował Piotr Rubik.

 • Uwielbia plotki

  Prywatnie Olga Borys jest optymistką, której uśmiech nie schodzi z twarzy. Na innych ludzi patrzy z życzliwością. I te właśnie cechy przekazała Beacie, którą gra w serialu "Galeria".

Dyskusje na temat: joanna miecugow
 • Re: Joanna Jabłczyńska: Obleje czy zaliczy?

  nie w tę stronę. Oni tam grasują a nie pracują. Gwiazdy takie same jak ci ci piszą te brednie. Oglądałem niedawno wywiad Miecugowa z byłym 90 letnim reżyserem, pisarzem (nazwisko uciekło). Tenże starszy Pan rzekł do miecugowa wprost że za komuny twórcy telwizyjni mieli więcej swobody w produkcji i emitowaniu programów niż dzisiaj a sam Miecugow jest bardziej zniewolony niż nie jeden tego typu