• Informacje na temat:

  joanna moro reklama

Artykuły na temat: joanna moro reklama
 • "Blondynka": Joanna Moro nie chce grać w reklamach!

  Joanna Moro, którą od września będziemy oglądać jako Sylwię Kobus w 3. serii "Blondynki", jest od pewnego czasu bardzo łakomym kąskiem dla... reklamodawców. Aktorka jednak rękami i nogami broni się przed graniem w spotach, bo nie chce być kojarzona z żadną marką ani produktem!

 • Telekamery Tele Tygodnia 2015: Kto dostał statuetkę, a kto strzelił gafę!

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z "M jak miłość" i Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe", to najwięksi tryumfatorzy tegorocznej, XVIII. edycji Telekamer "Tele Tygodnia" 2015. Sprawdź, kto jeszcze został nagrodzony!

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jedzie na festiwal do Opola!

  .... W ubiegłym roku w roli konferansjerki wystąpiła w Opolu Joanna Moro, czyli Anna z "Anny German", w tym roku przyszła kolej na Barbarę Kurdej-Szatan. Basia będzie jednak miała nieco prostsze zadanie niż Joanna, bo u jej boku stanie znana z ogromnego poczucia humoru i ciętego języka Katarzyna Pakosińska, która prowadziła już wiele imprez i koncertów. - To będzie szalony duet, który dostarczy widzom...

 • "Lekarze": Gorące finały seriali

  ...miłość. Zdradzamy, że wreszcie zrozumieją, iż są dla siebie przeznaczeni. Czy pójdą za głosem serca i spróbują ułożyć sobie życie we dwoje? "Blondynka": Finał 30 listopada Sylwia (Joanna Moro) dowiaduje...

 • O nich będzie głośno jesienią!

  ...zyska nową twarz, bo miejsce Julii Pietruchy zajęła w serialu Joanna Moro. Ponadto w Majakach osiedli się atrakcyjna masażystka Oksana, w roli której wystąpi ukraińska gwiazda Olga Sumska. Niemal(...) chciał zatrudnić w swojej firmie Jankę (Joanna Osyda). Jego plany nie spodobają się Markowi (Kacper Kuszewski), dla którego asfaltownia oznacza zagrożenie dla środowiska.  "Przyjaciółki" Jesienią...

 • Wybrano królową mody

  Seymour z "More", Linda Wells z "Allure" i Ann Shoket z "Seventeen". W pierwszej dziesiątce znalazły się także Joanna Coles z "Marie Claire", Kate White z "Cosmopolitana", Ariel Foxman z "In Style(...) z reklamami w porównaniu z rokiem ubiegłym oraz zmian w sprzedaży. Dodatkowym kryterium była także częstotliwość występowania nazwiska każdej z redaktorek w wyszukiwarce Google i Factivie.

 • Joanna Moro nie chce grać w reklamach

  Joanna Moro, którą od września będziemy oglądać jako Sylwię Kubus w 3. serii "Blondynki", jest od pewnego czasu łakomym kąskiem dla reklamodawców. Aktorka jednak broni się przed tym, bo nie chce być kojarzona z żadną marką ani produktem.

 • "Taniec z Gwiazdami": Królikowski opuszcza program

  Na faworytów programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wyrastają Joanna Moro i Rafał Maserak. Para po raz drugi zebrała najwyższe noty od jurorów oraz od telewidzów. W trzecim odcinku z tanecznym show musieli pożegnać się niespodziewanie Antoni Królikowski i Kamila Kajak.

 • "M jak miłość": Nowa Małgosia Mostowiak?

  Która aktorka zastąpi Joannę Koroniewską w roli Małgosi Mostowiak w "M jak miłość", jeśli scenarzyści zdecydują, że najmłodsza córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) wróci z Ameryki? To pytanie zadają sobie chyba wszyscy fani "Emki". Prezentujemy listę naszych kandydatek!

Wideo na temat: joanna moro reklama
 • „Lifting”: Joanna Moro o serialu

  – podkreśla Joanna Moro. Aktorka wciela się w rolę pielęgniarki Margarety, której wygląd ma być dla klientów kliniki chirurgii plastycznej dowodem na to, że skalpel może uczynić cuda. Moro wierzy, że(...) wizytówką: proszę państwa, można wyglądać tak pięknie dzięki skalpelowi – mówi agencji Newseria Joanna Moro, aktorka. Serial będzie w zabawny sposób pokazywał życie i problemy współczesnych kobiet

Dyskusje na temat: joanna moro reklama