• Informacje na temat:

  joanna moro w barwach szczescia

Artykuły na temat: joanna moro w barwach szczescia
 • Joanna Moro wraca do "Barw szczęścia". Zastąpi Katarzynę Zielińską?

  Mamy świetną wiadomość dla wielbicieli talentu i urody Joanny Moro! Aktorka lada moment wróci na plan "Barw szczęścia", by ponownie wcielić się w Zosię Karnicką - byłą asystentkę Marty (Katarzyna Zielińska) i byłą sekretarkę Artura (Jacek Rozenek). - Bardzo się cieszę z tego powrotu, bo darzę "Barwy szczęścia" wielkim sentymentem - mówi.

 • Joanna Moro nie do końca zadowolona

  Zdobyła nasze serca jako Anna German. Pokazała swój temperament na parkiecie w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Wróciła do "Barw szczęścia" i została nową "Blondynką". Jak dalej potoczy się kariera Joanny Moro?

 • "Barwy szczęścia": Joanna Moro zagra legendarną spikerkę?

  Joanna Moro, czyli Zosia Karnicka z "Barw szczęścia" i niezapomniana Anna z "Anny German", jest jedną z najpoważniejszych kandydatek do roli... Bogumiły Wander. Aktorka być może wcieli się w legendarną spikerkę w filmie, który opowiadać będzie o życiu męża byłej gwiazdy TVP, kapitana Krzysztofa Baranowskiego.

 • Joanna Moro ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne

  Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP - w "Blondynce", "Komisarzu Aleksie" i "Barwach szczęścia". Aktorka znana z sukcesów w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne.

 • Joanna Moro zagra Bogumiłę Wander?!

  Wiele wskazuje na to, że Joannę Moro (33 l.) faktycznie zobaczymy w roli słynnej prezenterki!

 • Joanna Moro wraca do gry

  Kariera aktorki nabrała zawrotnego tempa. Jest faworytką show "Taniec z gwiazdami", a już w tym tygodniu znowu zobaczymy ją w serialu "Barwy szczęścia".

 • Joanna Moro wraca do "Barw szczęścia"!

  Joannę Moro, którą masowa publiczność pokochała za tytułową rolę w serialu "Anna German", znów będzie można oglądać jako Zosię Karnicką w "Barwach szczęścia". Marta (Katarzyna Zielińska) załatwi jej - na swoją zgubę - posadę asystentki u Artura (Jacek Rozenek).

 • Joanna Moro gwiazdorzy? Wyrzucili ją z serialu!

  Joanna Moro (30 l.) nie zagrzała długo miejsca w "Barwach szczęścia". Wszystko przez jej trudny charakter?

 • Joanna Moro nie wystąpi w popularnym show. Przez chorobę zakaźną!

  Joanna Moro (32 l.) nie weźmie udziału w popularnym show TVN. Dlaczego?

 • "Blondynka": Joanna Moro będzie brała lekcje... stepowania

  Joanna Moro, czyli Sylwia Kubus z „Blondynki”, przeszła niedawno poważną operację kolana, ale robi wszystko, by jak najszybciej odzyskać pełną sprawność. Ma bowiem przed sobą bardzo pracowite lato...

Zdjęcia na temat: joanna moro w barwach szczescia
Wideo na temat: joanna moro w barwach szczescia
 • Joanna Moro ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne

  Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP – w „Blondynce”, „Komisarzu Aleksie” i „Barwach szczęścia”. Aktorka znana z sukcesów w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami” zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne.