• Informacje na temat:

  joanna moro w piosence anny german

Artykuły na temat: joanna moro w piosence anny german
 • Joanna Moro wystąpi w popularnym show. Zaśpiewa piosenki Anny German?

  Joanna Moro (31 l.) pierwszą uczestniczką programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Szósta edycja popularnego show powróci na antenę już we wrześniu.

 • "Wróć do Sorento" w hołdzie Annie German

  "Anna. Pamięci Anny German" to tytuł płyty, na której piosenki wykonywane przez naszą gwiazdę eksportową śpiewają wokaliści operowi. Poniżej możecie sprawdzić promujący projekt teledysk "Torna a Surriento".

 • "Anna German": Jedna chwila wystarczyła...

  German polegał na tym, że ona przez całe życie uciekała przed śmiercią". Gdy zachorowała na raka kości, zrezygnowała z leczenia. "Pogodziła się z losem" - uważa Joanna Moro, która w serialu gra(...), o jakim skromna wokalistka z Polski marzyła dla siebie i swojej rodziny, miało się skończyć. Serial o pełnym cierpienia życiu utalentowanej Anny German ponownie trafi do telewizji. Już w piątek 28

 • Serial "Anna German" w rosyjskiej telewizji

  Rosyjska telewizja państwowa Kanał 1 w poniedziałek rozpoczęła emisję 10-odcinkowego serialu "Anna German", opowiadającego o pełnym dramatycznych wydarzeń życiu i niezwykłej karierze tej niezmiennie kochanej i podziwianej w Rosji polskiej piosenkarki.

 • "Barwy szczęścia": Joanna Moro będzie miała upragnioną córeczkę?

  Joanna Moro, czyli Zosia z "Barw szczęścia", za kilka miesięcy po raz trzeci zostanie mamą. Aktorka tym razem będzie podobno miała córeczkę, o czym już od dawna marzy.

 • Rola życia Joanny Moro

  Urodziła się w 1984 roku na Litwie. W 2003 roku przyjechała do Polski skończyć studia. I już została. Teraz jako serialowa Anna German podbija cały świat.

 • „Anna German”: Joanna Moro doceniona przez widzów!

  Choć od chwili premiery serialu "Anna German" minął już ponad rok, Joanna Moro, czyli tytułowa Anna, wciąż cieszy się wielką sympatią widzów i popularnością, o jakiej marzą wszystkie młode aktorki. Wiktor Publiczności, którego dostała w sobotę, jest tego najlepszym dowodem!

 • Joanna Moro odnowiła z mężem przysięgę małżeńską. Wyjeżdżają z Polski na święta!

  W ciągłej podróży - tak można śmiało powiedzieć o życiu Joanny Moro (31 l.) w ostatnich tygodniach. Niedawno razem z mężem Mirosławem Szpilewskim wybrała...

 • Steczkowska poniża Joannę Moro!

  Do licznego grona krytyków serialowej Anny German dołączyła właśnie "Jusia", która postanowiła udzielić koleżance lekcji pokory...

 • Anna German

  ...w koprodukcji polsko _ rosyjsko _ ukraińskiej, przedstawia fascynującą i tragiczną historię życia Anny German. W tytułową postać znakomicie wcieliła się Joanna Moro, urodzona w Wilnie w 1984 r. polska aktorka(...), Grzegorz Kędzierski, Paweł Fomincew, Aktorzy: Joanna Moro, Maria Poroszyna, Marat Baszarow, Jekatierina Wasiljewa, Konstantin Miłowanow, Anna Kirina, Tomasso Ramengi, Mateusz, Krzysztof Młodzianowski...

Zdjęcia na temat: joanna moro w piosence anny german