• Informacje na temat:

  joanna moro z mężem

Artykuły na temat: joanna moro z mężem
 • Joanna Moro na szalonej randce z mężem

  Joanna Moro (34 l.) i jej mąż wiedzą, jak podgrzać temperaturę w swoim związku!

 • Joanna Moro w rosyjskim filmie na Białorusi

  Joanna Moro, znana z seriali "Anna German" i "Talianki", ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Lada moment wróci na plan "Blondynki", przygotowuje się do premiery w warszawskim Teatrze Capitol, a w dodatku przyjęła propozycję zagrania w rosyjskim filmie, który kręcony będzie... na Białorusi.

 • Joanna Moro zabrała rodzinę na wycieczkę

  Joanna Moro (34 l.) jest dość zapracowaną aktorką. Znalazła jednak czas, by wraz z bliskimi odpocząć w rodzinnych stronach.

 • Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Czy "Talianka", rosyjski serial z Joanną Moro w roli głównej, okaże się takim samym przebojem jak telewizyjna produkcja o Annie German? "Przede wszystkim jest to przepiękna historia miłości" - zachwala produkcję polska aktorka.

 • Joanna Moro doznała szoku!

  Wizyta w afrykańskiej szkole kosztowała Joannę Moro (32 l.) sporo emocji!

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Joanna Moro: Po kryzysie ani śladu!

  Odkąd zażegnali małżeński kryzys, cieszą się każdą wspólną chwilą. Mimo to aktorka nie ukrywa, że czasami między nią a mężem iskrzy.

 • Moro i Wyrypajew nagrodzeni przez ministrów Polski i Rosji

  Aktorka Joanna Moro oraz rosyjski reżyser i dramatopisarz Iwan Wyrypajew otrzymali w czwartek w Warszawie dyplomy ministrów spraw zagranicznych Polski i Rosji za wybitne zasługi w dziele wzajemnego zbliżenia i porozumienia społeczeństw obu krajów.

 • Joanna Moro zabrała męża do Monako! Wyjechali tylko we dwoje!

  Zagraniczny wyjazd pomógł w naprawieniu relacji w małżeństwie Joanny Moro (32 l.)...

 • Joanna Moro: Tęskni za smakami dzieciństwa

  Joanna Moro, której ogromną popularność przyniosła tytułowa rola w serialu "Anna German", ma wielką słabość do litewskiej... kuchni i z sentymentem wspomina potrawy, które przygotowywała jej babcia w czasach, gdy jeszcze mieszkała w rodzinnym Wilnie.

Zdjęcia na temat: joanna moro z mężem
Wideo na temat: joanna moro z mężem
 • Joanna Moro chce do "Azja Express 2"?

  Joanna Moro spełnia swoje podróżnicze marzenie. Wraz z mężem wyjeżdża do Afryki, aby zwiedzać mniej znane rejony tego kontynentu. Pytana, czy weźmie udział w drugiej edycji programu "Azja Express", podkreśla, że nie dostała jeszcze takiej propozycji. Zapewnia jednak, że jeśli tak się stanie, rozważy ją. - Oczywiście, jakby ktoś mi zaproponował, to będziemy rozważać. Przecież nie mówię nie. Ja

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Więcej niż miód

  Pszczoły to nie tylko istotne ogniwo ziemskiego ekosystemu, lecz również ważny czynnik plonotwórczy. Zamieszkują Ziemię równie długo jak człowiek, ale gdy one wyginą – jak twierdził Einstein – ludziom pozostaną nie więcej niż cztery lata życia. Reżyser Markus Imhoof, który w życiu prywatnym jest wnukiem szwajcarskiego pszczelarza, opowiada o poważnym kryzysie, jaki dotyka obecnie populację pszczół. W ciągu ostatniej dekady wyginęły ich miliony. Czy to oznacza, że czeka nas totalny kryzys?...

Dyskusje na temat: joanna moro z mężem
 • Re: Joanna Moro rolą Anny German otworzyła s...

  Serial o Annie German bardzo pięknie wspomina zapomnianą trochę piosenkarkę a rola Anny zagrana przez panią Joannę Morą była wyjątkowo udana pani Joanna Moro jest piękną młodą kobietą zagrała tę rolę bardzo naturalnie razem ze swoim filmowym mężem wyglądali pięknie.Pan Szymon Sędrowski wcielił się idealnie w rolę męża Anny .Film wyjątkowo piękny lecz smutny.Takich jak Ci dwoje aktorów ogląda się