• Informacje na temat:

  joanna mucha kochanek

Artykuły na temat: joanna mucha kochanek
 • ​Joanna Koroniewska rzuca Mostowiaków!

  Joanna Koroniewska, czyli serialowa Małgosia Chodakowska postanowiła rozstać się z "M jak miłość"! Czyżby pozazdrościła Małgorzacie Kożuchowskiej medialnego szumu w związku z jej odejściem z najpopularniejszej od 12 lat telenoweli w Polsce?

 • Pocałunek Madzi i Pawła

  Przyjaźń czy miłość? Paweł i Madzia wciąż się wahają... Czy bohaterów "Ma jak miłość" połączy na nowo namiętność? W najnowszym odcinku najpopularniejszego serialu w Polsce zobaczymy wyjątkowo gorący pocałunek!

 • Wszystkie kochanki Pawła Zduńskiego

  Kto jak kto, ale Paweł Zduński (Rafał Mroczek) na pewno nie ma szczęścia do kobiet. Wkrótce znów znajdzie się na uczuciowym zakręcie, bo Majka (Laura Samojłowicz) ucieknie od niego tuż przed ślubem… Zajrzyj do listy jego kochanek!

 • Artur Barciś w "M jak miłość"

  Kolejny sezon "M jak miłość" przyniesie kilka aktorskich niespodzianek. Poza powrotem do serialu Anny Muchy, do obsady dołączy także Artur Barciś!

 • M jak miłość

  Ala i Paweł znów się sprzeczają. Tymczasem Mark _ kochanek Zduńskiej _ przyjeżdża do Polski i postanawia wyznać rywalowi prawdę, nie tylko o łączącym ich...

 • Nikt nic nie wie, czeski film...

  Gdy na ulicach Pragi hollywoodzka ekipa filmuje najnowszego Jamesa Bonda, Polacy kręcą western z Bogusławem Lindą. Polska kinematografia stoi w miejscu. W tym czasie czeski przemysł filmowy podbija świat.

 • Jej mężem i kochankiem... są seriale!

  ...domu Sagowskich. Jak pani się w tym odnajduje? - "Klan" to jak mąż, z którym żyję od lat, od którego wiele się nauczyłam, z którym jest mi dobrze. A "Prosto w serce" - to jakby... kochanek. Pojawił się nagle, w jesieni mojego życia. I jak wszystko, co nowe, pociąga, ciekawi, ale i burzy mój porządek. W sumie jednak taka sytuacja - mąż i kochanek jednocześnie - bardzo mi odpowiada (śmiech...

 • Gdynia 2006: Alfabet polskiego kina

  Za nami 31. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych - Gdynia 2006. W jakim stanie znajduje się polska kinematografia? Czy naprawdę jest tak dobrze, a jeśli jest tak, to dlaczego jest tak źle? - takie pytania będą nurtować ludzi kina przez najbliższe tygodnie. Festiwal to jednak nie tylko filmy, lecz także - a dla niektórych przede wszystkim - wielkie medialne wydarzenie. Aby podsumować jakoś wydarzenia gdyńskiej imprezy, pokusiliśmy się o niezobowiązujące abecadło.

 • M jak miłość

  ...(Paweł), Mikołaj Roznerski (Marcin), Magdalena Walach (Agnieszka), Małgorzata Pieczyńska (matka Marcina), Małgorzata Pieńkowska (Marysia), Olga Frycz (Ala), Zbigniew Waleryś (Stefan), Anna Mucha (Madzia), Joanna Kuberska (Julia), Krzysztof Kwiatkowski (Jakub Karski)

 • Zostaje w "Na Wspólnej"

  Joanna Jabłczyńska, odtwórczyni roli Marty Konarskiej, opowiada o dziesięciu latach pracy na planie serialu "Na Wspólnej".