• Informacje na temat:

  joanna mucha ma dwóch synów

Artykuły na temat: joanna mucha ma dwóch synów
 • Joanna Mucha: Panie Paweł Kukiz. Swoim wpisem skrzywdził Pan moje dzieci

  Joanna Mucha (40 l.) ostro zareagowała na wpis, jaki na swoim Facebooku umieścił Paweł Kukiz (53 l.). Według niej poseł skrzywdził jej dzieci!

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

 • Joanna Mucha zaręczona?

  Krążą plotki, że nowa minister sportu Joanna Mucha zaręczyła się. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że tuż przed wyborami parlamentarnymi rozwiodła się...

 • Gdynia 2006: Alfabet polskiego kina

  Za nami 31. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych - Gdynia 2006. W jakim stanie znajduje się polska kinematografia? Czy naprawdę jest tak dobrze, a jeśli jest tak, to dlaczego jest tak źle? - takie pytania będą nurtować ludzi kina przez najbliższe tygodnie. Festiwal to jednak nie tylko filmy, lecz także - a dla niektórych przede wszystkim - wielkie medialne wydarzenie. Aby podsumować jakoś wydarzenia gdyńskiej imprezy, pokusiliśmy się o niezobowiązujące abecadło.

 • Gwiazdy "M jak miłość" w "Koglu-moglu 3"!

  ...dołączyli: Maciej Zakościelny, który wcieli się w rolę dorosłego Piotrusia Wolańskiego, Katarzyna Skrzynecka, a także znani z "M jak miłość": Anna Mucha, Mikołaj Roznerski  Małgorzata Rożniatowska oraz Joanna Jarmołowicz.

 • Kinga Preis: Niespodziewana zamiana ról

  Miłość uskrzydla! Brzmi jak zdanie z romansu? Ona wie, że to prawda.

 • Co czeka widzów „M jak miłość” po wakacjach?

  Powrót Małgosi? Fakty są takie, że Małgosia (Joanna Koroniewska) porzuciła rodzinę i wyjechała do USA. Dalsze jej losy nie były dotąd znane, co wynikało z decyzji aktorki o odejściu z serialu. W 1306. odcinku, czyli ostatnim przed wakacjami, Wojtusiowi (Feliks Matecki) wyda się, że widzi swoją mamę przed szpitalem, do którego trafił jego tata. Możliwości są trzy: Joanna Koroniewska wróci do...

 • Premiera filmu o Tomaszu Majewskim

  Nigdy nie można stracić wiary w siebie - to puenta filmu dokumentalnego "Tomasz Majewski. Tak się robi historię", którego premiera odbyła się w Warszawie. Jest to opowieść o chłopcu, którego marzenia zaprowadziły z wiejskiego podwórka na olimpijskie podium.

 • "Nad rozlewiskiem": Mijają 2 lata od śmierci niezapomnianej Małgorzaty Braunek

  ...(Joanna Brodzik). Dzień, w którym na planie "Ciszy nad rozlewiskiem" (bo taki tytuł nosi 5. część sagi) padł pierwszy klaps, Małgorzata Braunek spędziła w klinice onkologicznej na trzeciej w ciągu(...) podejście do leczenia na wszystkich poziomach: fizycznym, psychicznym, emocjonalnym i duchowym. - Dopiero po miesiącu zaczęłam zdawać sobie sprawę, że mamy nie ma i nie będzie. Po dwóch miesiącach zaczęłam...

 • Dla niej oglądają "Wiadomości"

  Ciepłym uśmiechem, aksamitnym głosem, a przede wszystkim profesjonalizmem błyskawicznie zjednała sobie widzów. - Dostaję mnóstwo dowodów sympatii - zdradza Beata Tadla.