• Informacje na temat:

  joanna mucha styl

Artykuły na temat: joanna mucha styl
 • Joanna Horodyńska wyśmiewa Annę Kalczyńską. Nazywa ją sobowtórem Małgorzaty Rozenek!

  Joanna Horodyńska (40 l.) znów w akcji! Tym razem postanowiła zabrać głos w sprawie stylizacji Anny Kalczyńskiej (39 l.). Nie szczędziła przy tym ironicznych porównań.

 • Stuhr: Styl życia, nie chwilowa przygoda

  Maciej Stuhr kończy dziesięciomiesięczne przygotowania do startu w Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Jak przyznał 37-letni krakowianin, aktor filmowy i teatralny, decyzja o uprawianiu tej dyscypliny jest jednym z lepszych pomysłów w jego życiu.

 • Te posłanki rozbudzają Polaków

  Joanna Mucha, Agnieszka Pomaska i Nelly Rokita - te posłanki działają na wyobraźnię Polaków.

 • Nudne popisy w stylu Muchy

  Kolejny odcinek programu "jak Oni śpiewają", który przeniósł nas w szalone lata 70. XX wieku, nie dla wszystkich uczestników oznaczał dobrą zabawę.

 • 18 lat "M jak miłość"

  ..., bo nie ma czegoś takiego jak przepis na sukces. Trafiliśmy z tematyką, stylem i klimatem serialu" - powiedziała PAP Ilona Łepkowska, pomysłodawczyni "M jak miłość". Podczas tegorocznej konferencji(...) Rosati, Marcin Mroczek i Joanna Kuberska! ---> - Jestem dopiero po drugim serialowym małżeństwie, więc może na razie wystarczy - mówi Rafał Mroczek pytany o ewentualny ślub z serialową Julką...

 • Joanna Liszowska: Bądźmy sobą!

  Joanna Liszowska opowiada, jak rozpoznaje taneczny talent i co się, jej zdaniem, liczy na scenie.

 • "M jak miłość" na antenie już od 15 lat

  Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Anna Mucha, Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Kacper Kuszewski. Z serialem pożegnali się już np. Joanna Koroniewska czy Małgorzata Kożuchowska(...) przepisu, bo nie ma czegoś takiego jak przepis na sukces. Trafiliśmy z tematyką, stylem i klimatem serialu" - tłumaczy Łepkowska. Łepkowska przyznaje, że nie słyszała, żeby ekipa miała świętować 15-lecie...

 • Kiedy gwiazda fatalnie wygląda

  Przez wiele lat Joanna Horodyńska sama była modelką. Te doświadczenia pomagają jej dzisiaj w pracy stylistki. Razem z Karoliną Malinowską bierze pod lupę polskich celebrytów.

 • Polskie seriale, czyli jakie?!

  ...-u jeszcze jako nowość na antenie. Ten serial codzienny opowiada historię rodzącej się miłości między Arturem Sagowskim (Filip Bobek), a skromną bokserką Moniką (Anna Mucha) i jest polskim formatem(...), jej styl walki na ringu był po prostu... śmiechu warty! Kto, na Boga, bierze taki zamach do sierpowego? Zdaniem redakcji: Lekki i przyjemny serial na popołudnie. Może nie powala na kolana głębią...

 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  Piotr Najsztub ma sprawdzony sposób na udaną rozmowę z kobietami. On po prostu słucha i czasem zadaje pytania. W nowym sezonie wśród jego gości pojawią się: Anna Czartoryska, Natalia Siwiec, Magda Mielcarz, Anna Wendzikowska i Maria Rotkiel.