• Informacje na temat:

  joanna mucha żarty

Artykuły na temat: joanna mucha żarty
 • Joanna Senyszyn ostro o Janie Pietrzaku: "Żałosny błazen"

  Joanna Senyszyn (67 l.) postanowiła ostro odpowiedzieć na niedawne żarty Jana Pietrzaka (79 l.). Satyryk nazwał ją „zardzewiałą pudernicą”. Z kolei ona mianowała go „żałosnym błaznem” i „cuchnącą kupą”. Dyskusja na poziomie?

 • "M jak miłość": Rozwód Ali i Pawła już przesądzony!

  ...spotkać się z Pawłem, by opowiedzieć mu o ich romansie oraz dziecku. Zresztą później Julka (Joanna Kuberska) poinformuje szefa przez telefon, że w biurze szukał go jakiś Anglik. Po odebraniu wiadomości Zduńska przerazi się nie na żarty i zrobi wszystko, by kochanka powstrzymać. Kilka godzin potem wymknie się z rodzinnego obiadu w restauracji, spotka się z Markiem pod domem i w końcu przekona...

 • Nikt nic nie wie, czeski film...

  Gdy na ulicach Pragi hollywoodzka ekipa filmuje najnowszego Jamesa Bonda, Polacy kręcą western z Bogusławem Lindą. Polska kinematografia stoi w miejscu. W tym czasie czeski przemysł filmowy podbija świat.

 • Nudne popisy w stylu Muchy

  Kolejny odcinek programu "jak Oni śpiewają", który przeniósł nas w szalone lata 70. XX wieku, nie dla wszystkich uczestników oznaczał dobrą zabawę.

 • O fenomenie "Tańca z gwiazdami"

  Średnio 4,62 mln widzów oglądało zakończoną kilka dni temu 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Wpływy z samych reklam nadawanych w przerwach programu wyniosły ponad 60 mln złotych. Przytoczone liczby chyba wyraźnie wskazują, że Polacy wciąż chcą oglądać wyginających się na parkiecie celebrytów i najpewniej już wiosną przyszłego roku dostaną kolejną ich porcję.